Sayın Mübarek Adminler

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sayın Mübarek Adminler
Burada Vestelide Görmek İyi Olmazmıydı Sizce ? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ceyhande

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Diğer cihazlar bölümünden destek alabilirsiniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Diğer cihazlar bölümünden destek alabilirsiniz.
O Konuda Bilgim Var Fakat Oraya Bir Vestel Katagorisi Eklesek Olmazmıydı? Huawi Midir Nedir MEsela Öyle Bİr Marka Varken Neden Vestel Olmasın Diye Düşündüm :hmmm

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
O Konuda Bilgim Var Fakat Oraya Bir Vestel Katagorisi Eklesek Olmazmıydı? Huawi Midir Nedir MEsela Öyle Bİr Marka Varken Neden Vestel Olmasın Diye Düşündüm :hmmm
Ülkemizde cidden çok çok az kullanıcısı var vestel marka cihazların :hmmm
Forum açılsa boş kalacak çünkü cihazları kullanan yok :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ülkemizde cidden çok çok az kullanıcısı var vestel marka cihazların :hmmm
Forum açılsa boş kalacak çünkü cihazları kullanan yok :)
Siz Açın Ben Hergün Konu Açarım O Sorun Değil :tebessüm:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Huwaei nin birsuru telefonu var ve unlu bir marka vestelin ise sayili cihazi ve az kullanicisi var
Yerli marka istiyorsan gm formundakilere cevap yazabilirsin
Son olarak vestel acilsa hergun konu acarim diyorsun da forumda baska vestel kullanan yoksa ne yapacaksin kendi sordugun soruya kendin mi cevap vereceksi (aslinda cakma hesap acilarak yapilabilir :ehe)

• Beğen
Tepkiler: ceyhande, BLasTeaR ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Huwaei nin birsuru telefonu var ve unlu bir marka vestelin ise sayili cihazi ve az kullanicisi var
Yerli marka istiyorsan gm formundakilere cevap yazabilirsin
Son olarak vestel acilsa hergun konu acarim diyorsun da forumda baska vestel kullanan yoksa ne yapacaksin kendi sordugun soruya kendin mi cevap vereceksi (aslinda cakma hesap acilarak yapilabilir :ehe)
İyi Fikir Kendi Kendime Konu Açar Cevap Yazarım Vestel Çok Güzel Cihaz Herkes Alsın Filan Diye Sonra Kendi Hesabımdanda Desteklerim :P

Ozan

Ozan

Admin
Diğer yetkili arkadaşların da dediği gibi çok az kullanıcısı olduğundan Diğer Mobil Cihazlar bölümünde Vestel Android Cihaz konularına yer vermekteyiz. Talep arttığında, gereken desteği ve alanı sağlayacağız.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Diğer yetkili arkadaşların da dediği gibi çok az kullanıcısı olduğundan Diğer Mobil Cihazlar bölümünde Vestel Android Cihaz konularına yer vermekteyiz. Talep arttığında, gereken desteği ve alanı sağlayacağız.
Canınız Sağolsun Peki :icelim:

maxirabit

maxirabit

Üye
Vestelle ilgili bölüm açılırsa, tüplü televizyonların yanına koyulabilir, vestel bölümü :D ahaha

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve Kingmortall
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve ceyhande
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Bence çok gerekli bir bölüm değil, kendi görüşüm ..

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hadi vesteli anladıkta , sevimli hayalet pardon pardon yerli üretici (!!!) casper bölümü de olabilir her halde sanırsam. Belki de vardır da ben bilmiyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler ve SoulsEagle
furyzer0

furyzer0

Üye
Hak ederseler tabi ki olur. General mobile mis gibi duruyor mesela.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Vestelle ilgili bölüm açılsa ne konusu açacaksin merak etmedim değil açıkçası :hmmm
Bildiğim kadarıyla root bile yapılamıyor. Yabancılarda olmadığı için ilgilenende yok alanın elinde patlıyor telefon.

Üst Alt