Savunmada kriz

 • 28 Eylül 2012
 • 233 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu mücadelesi öncesinde savunmada sıkıntı yaşıyor, Giray'ın ardından Mustafa Yumlu ve Serkan Balcı'nın da sakatlanması, Şenol Güneş'i kara kara düşündürüyor[/h]
  Fenerbahçe karşısında galibiyeti kaçıran ancak oynadığı futbolla alkış toplayan Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu mücadelesinin hazırlıklarını sürdürüyor. Bordo-Mavililer’de tek hedef galip gelip, yakalanan çıkışı devam ettirmek. Ancak peş peşe gelen sakatlık haberleri nedeniyle özellikle savunmada ciddi bir kriz var. Giray Kaçar’ın yokluğunda Bamba’nın partneri olan ve Fenerbahçe karşısında başarılı bir futbol sergileyen Mustafa Yumlu da sakatlandı. Ayrıca önceki günkü antrenmanı yarıda bırakan Serkan Balcı’nın durumu de henüz netlik kazamadı. Giray idmanlara başlasa da oynaması çok zor. Durum böyle olunca, Şenol Güneş defansı kurmada ciddi bir sıkıntı yaşamaya başladı.

  Celustka & Zeki 11’e

  Tecrübeli teknik adam, bu sezon adeta joker olan Ondrej Celustka’yı mecburen stoperde kullanacak. Çek oyuncu, daha önce sol bek ve sağ bekte görev yapmıştı. Serkan’ın yokluğunda sağ bekte görev alacak olan isim ise Sivas karşısında iyi bir futbol sergileyen Zeki Yavru. Güneş’in bir diğer alternatifi ise Zokora’yı vatandaşı Bamba’nın yanına çekip, Celustka’yı sağ beke, Barış’ı ise savunmanın önüne monte etmek.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/02/2019 - 00:51