savaş en son çare olarak görülmeli

Sponsorlu Bağlantılar

muhsin13

muhsin13

Üye
    Konu Sahibi
savaş en son çare olarak görülmeli
bilirsiniz suriyede savaş var bu nedenle 100 binlerce insan türkiyeye aktı ancak savaş sadece suriyeyi etkilemiyor 10 binlerce suriyeli bu gün türkiyede iş arıyor istedikleri maaşta az olunca kolayca iş bulabiliyor tabi bizimkilerde ya işsiz kalıyor yada az maaşa razı oluyor geçen biri bizden iş istedi halini görseniz kir pas içinde kimbilir kaç gündür yıkanmamıştı eşini çocuklarını yiyecek bişeyleri kalmadığı için suriyede bırakıp iş bulmak için gelmiş dönünce sağmı ölümü bulacak ailesini oda belli değil zaten suriyeden gelen kadınlarda ayrı bi dert türk kadını için sokaklarda satılıyorlar durumu iyi olan krısını boşayıp 4e kadar suriyeli kadın alabiliyor ilginçtir savaşın içinden geliyorlar ama bakımları hep yerinde. demem oki savaş her zaman en son çare olarak görülmeli rezillikten başka bişey getirmiyor

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR, heathrow ve .NeXuS.

ErenMSC

Üye
Doğru

• Beğen
Tepkiler: Adalı_009
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
bilirsiniz suriyede savaş var bu nedenle 100 binlerce insan türkiyeye aktı ancak savaş sadece suriyeyi etkilemiyor 10 binlerce suriyeli bu gün türkiyede iş arıyor istedikleri maaşta az olunca kolayca iş bulabiliyor tabi bizimkilerde ya işsiz kalıyor yada az maaşa razı oluyor geçen biri bizden iş istedi halini görseniz kir pas içinde kimbilir kaç gündür yıkanmamıştı eşini çocuklarını yiyecek bişeyleri kalmadığı için suriyede bırakıp iş bulmak için gelmiş dönünce sağmı ölümü bulacak ailesini oda belli değil zaten suriyeden gelen kadınlarda ayrı bi dert türk kadını için sokaklarda satılıyorlar durumu iyi olan krısını boşayıp 4e kadar suriyeli kadın alabiliyor ilginçtir savaşın içinden geliyorlar ama bakımları hep yerinde. demem oki savaş her zaman en son çare olarak görülmeli rezillikten başka bişey getirmiyor

Çook haklisin :)

zombaka

zombaka

Üye
esenyurt a gelin adam başı suriyeli bide merakımdan soruyorum öyle diyolar üst geçitler falan dilenci suriyelı dolu ama onlar maaş almıyolarmı (siyasi yorum yapmayın)

muhsin13

muhsin13

Üye
    Konu Sahibi
ne maaşı devletin çadır ve kontynır kentleri var orda kalıyorlar tabi bildiğim kadarıyla yemekler toplu dağıtılıyor alamayanlarıda aç kalıp kenti terk ediyor

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Keşke çare olsa.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
çok doğru

greenmile

greenmile

Üye
Ülkemizin refah düzeyi çok yüksek,açlık yok, işsizlik yok bu yüzden varsın gelsinler bakarız

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Ülkemizin refah düzeyi çok yüksek,açlık yok, işsizlik yok bu yüzden varsın gelsinler bakarız
aynen hocam herkesin 10000 dolar geliri var herkesin evi arabası falan var bi bolluk içerisindeyizki artık fazlalarını afrika ülkelerine falan gönderiyoruz

• Beğen
Tepkiler: ka_za ve heathrow
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
ben konya da yaşıyorum konyanın mengene mahallesinde suriyelinin birisi türk kızını taciz etti yani kısacası içlerinden iyiside var kötüsüde ama ben bu olaydan sonra hiç birisini sevmiyorum

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Doğru :oke:

=>Mario ile gönderildi<=

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
savaş çare olarak görülmemeli

• Beğen
Tepkiler: heathrow
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Savaş çare olarak görülmemeli tabiii ama ülkemizde bulunan suriyelilerde düzeni bozanlarda sağ bırakılmamalı bence

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve Dede
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Bnde ben suan antepte ogrencyim bura suriyeli dolu turk.kadinlarina insanlarina ettikleri laflardan haberiniz olsA dudaginiz ucuklar en basitinden ornek bu turkler bize herseylerini veriyorlar ilerde karilarinida verirler bu gbi olaylar yuzunden cgu burda linc edilip öldruldu bence cokta iyi oldu nankör cogu

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
messevim

messevim

Üye
esenyurt a gelin adam başı suriyeli bide merakımdan soruyorum öyle diyolar üst geçitler falan dilenci suriyelı dolu ama onlar maaş almıyolarmı (siyasi yorum yapmayın)
Sadece çadır kentlerde yaşayan suriyelilere yemek ve ihtiyaçlarını giderebilmeleri için devlet bir miktar para vermekte. Çadır kentlerin dışında ki suriyelilere devlet resmi olarak yardım etmemekte.

• Beğen
Tepkiler: ozakin70 ve Dede
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Sadece çadır kentlerde yaşayan suriyelilere yemek ve ihtiyaçlarını giderebilmeleri için devlet bir miktar para vermekte. Çadır kentlerin dışında ki suriyelilere devlet resmi olarak yardım etmemekte.

Ediyoda noluyo yavsaklar burda kamplarda ekmeklere ayagini kicini siliyo copler ekmek dolu yemek dolu begenmiyolar nnkorler sizin bizim.paramiz onlar onlar yuzunden hepimizin faturasina bilmem.neyine yansityolar

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Ccihat67