satılık pasaport kayıt hakkı

kokov

Üye
selam arkadaşlar yurtdışından almış olduğunuz telefonların pasaport kaydını yapabilirim. kaydı yapıyoruz sonra siz b.t.k nın resmi sitesi olan mcks.gov.tr den kontrol ediyosunuz. resmi kaydı gördüğünüz zaman da ücreti ödüyosunuz. önce kayıt sonra ücret yani :oke: ilgilenen arkadaşlar 05069806244 nolu telefondan ulaşabilirler... ücret 100 tl dir.

kokov

Üye
ilan günceldir...

kokov

Üye
güncel... kayıtlar devam ediyor...

ozk991

Üye
biraz pahalı değil mi, indirim yapsan birazcık, öğrenciyiz biz :)

kokov

Üye
güncel.. kayıtlar sürüyor...

kokov

Üye
güncel... 0506 980 62 44 arayın kaydınızı yapalım...

alemburda

alemburda

Üye
60 TL yapanlar var. Yok demeyin hiç üşenmem yığarım buraya telefon numaralarını !!

livevalue

Üye
Pasaport kaydı için nasıl güvenlidir diyebiliyorsunuz? Birisi size kayıt hakkını satıyor, telefon kayıt ediliyor buraya kadar tamam. Daha sonra telefonum çalındı diyerek pasaport kayıt hakkını satan vatandaşın bir başvuruda bulunmayacağından nasıl emin olabiliyorsunuz? Ben asıl onu merak ediyorum.

kokov

Üye
Pasaport kaydı için nasıl güvenlidir diyebiliyorsunuz? Birisi size kayıt hakkını satıyor, telefon kayıt ediliyor buraya kadar tamam. Daha sonra telefonum çalındı diyerek pasaport kayıt hakkını satan vatandaşın bir başvuruda bulunmayacağından nasıl emin olabiliyorsunuz? Ben asıl onu merak ediyorum.
merakınızı gidereyim. bir telefon pasaport kaydını yapan kişinin demek değildir.. ben kaydı yaptırıp telefonu sattım diyelim. sonra da pasaport kaydı benim üzerime diye şikayet edip telefonu mu alacağım. biraz mantıklı düşünürsek eğer böyle bir şey olsaydı eğer türkiye de telefon lamazdı. kayıt yapılan telefon pasaport sahibinin demek değildir yani. çünkü ilerde telefonu satabilir veya hediye edebilir. ha tamam daha da kötü bi sahne çizelim. pasaport hakkını satan vatandaş şikayet etti diyelim. elinde fatura olmadan o telefonun çalındığını nasıl kanıtlayacak peki. yani mantık ekseninde düşünürsek sizin söylediğiniz imkansız ötesi bir şey hocam.. saygılar...

• Beğen
Tepkiler: tetrimen

livevalue

Üye
Mantık çerçevesi içinde bir avukat olarak sordum. Bu şekilde şikayetçi olan birinin söz konusu telefonu faturasını kaybetmişim diyerek sadece adına kayıtlı olması dolayısıyla alabileceğini belirtmek isterim. Yerinizde olsam adıma kayıt yapılacak cep telefonu üzerinde herhangi bir hakkım yoktur şeklinde bir belge alırım. Hem sizin emniyetiniz açısından hem de telefonunu kayıt altına aldıran vatandaşları güneliği açısından.

Şayet aynen dediğiniz gibi yaparım diyorsanız 2 adet almaya hazırım.

kokov

Üye
Mantık çerçevesi içinde bir avukat olarak sordum. Bu şekilde şikayetçi olan birinin söz konusu telefonu faturasını kaybetmişim diyerek sadece adına kayıtlı olması dolayısıyla alabileceğini belirtmek isterim. Yerinizde olsam adıma kayıt yapılacak cep telefonu üzerinde herhangi bir hakkım yoktur şeklinde bir belge alırım. Hem sizin emniyetiniz açısından hem de telefonunu kayıt altına aldıran vatandaşları güneliği açısından.

Şayet aynen dediğiniz gibi yaparım diyorsanız 2 adet almaya hazırım.
avukat olmanız çok güzel. çok avukat müşterim var. bunların arasında sizi de görmek mutluluk verir. ayrıca adına kayıtlı olduğu zaman mesela adam telefonu birine sattı şikayet etti ve telefonu sonra geri aldu. sonra başka birine sattı sonra geri aldı ve yine başkasına sattı... böyle olursa dolandırıcılık olmaz mı beyfendi. avukat değilim ama böyle bir şeyin mümkünatının olamayacağının farkındayım.. arayın görüşelim kaydınızı yapalım... hürmetler...

askomtorelqe

Üye
40 tl 60 tl ye bızde yaptırmasını bılırız bu verdıgın arkadaslar pıyasanın en saglam gecıcı kayıt yapanları yaptırdıkda ne oldu 3 ay sonra telefonumuz kapandı sımdıde telefonları acmıyolar.....

Üst Alt