Satılık Satılık Nokia Lumia 830

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Sahibinden Link:
Dolap Link:

375 TL - Ankara

Yurt içi cihazdır. Ortalama temizliktedir. Ekranda çizikler var. Hiçbir sorunu yok. Batarya durumu iyi.

Resimler;

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İlan Kalkmış

bilisimler

bilisimler

Üye
Vay be eskiden bu cihazı alabilmek için çok heveslenmiştim iyi foto çekiyor diye .

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Eskiden bi arkadaşımda lumıa serisinden bi telefon vardı
O zamanlar da boyutu büyük telefonlar pek tutulmuyordu ya da ben şirin seviyordum her neyse
o öküz gibi telefonu nasıl kullanıyosun sen diye sormuştum
Mesaj birleştirildi:

Ama telefon havalıydı ona dicek lafım yok

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt