Satılık Nokia 808 Pureview Faturalı, fu ll, Temiz (649 TL)

 • 14 Eylül 2013
 • 1331 Okunma
 • 3 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Cihaz hakkında söylenecek fazla birşey yok aslında. 1500-2000 tl'lik telefonların ve birçok slr makinaların kamerasını çok rahat alt edebilecek41megapixellik bir kamerası var. Özellikle pureview modunda çekilen resimlerde hiçbir flulanma yada parazitlenmeye rastlayamazsınız. Gerçekten mükemmel ötesi bir kamerası var.

  Bundan ayrı belle fp2'ye birçok yeni özellik eklenmiş. Büyük ekran HDMI modu, Araç Modu, DLNA Oynatıcı vs. gibi. Symbian öldü diyenlere inat Nokia, tüm ihtiyaçları karşılayabilecek özellikleri bu telefona eklemiş. Özellikle tek tuşla el fenerini aktif etme özelliği ve fm transmitter olayı bir harika.

  Cihaz NokiaCom A.Ş garantilidir. Aralık 2012'de satın alınmıştır. 15 ay daha garantisi devam etmektedir. Faturası vardır. Rengi beyazdır. Kasada ve ekranda tek 1 çizik bile yoktur. Hatta ekran üzerindeki orjinal stickeri çıkarılmadan kullanılmıştır. Kutu içeriği tamdır ve orjinal kutusunda gönderilecektir. Sıfır cihazlardan farksızdır. İmei kopyalama olasılığı olduğundan (ilanda yazılmayan bir durumla karşılaşmanız dışında) geri iade alınmayacaktır!
  Lütfen satın almadan önce aklınıza takılan herşeyi sorunuz. Teşekkürler

  Satın Almak İçin Tıklayın
   


  Yazan: ercan1980
 2. fiyatı da çok uygun.
   
 3. gerçekten beğendiğim bir telefon alırsam sırf kamerası alabilirim bir gün
   
 4. SATILMIŞTIR!
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/02/2019 - 00:16