Satılık K750i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salwador21

Üye
    Konu Sahibi
bir haftalık faturalı 2 yıl garantili ihtiyactan satıyorum uzerinde flas-steriokulaklık-sarj cıhazı-64+32 hafıza data kablosu pc suite cd si veriyorum fiatı 700ytl

cepix

cepix

Üye
Çok uçuk bir fiyat arkadasım yaw senin sıfır fiyatından haberin yok galiba

salwador21

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Nov 24 2005, 02&#58;48 PM) [post=214149]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Çok uçuk bir fiyat arkadasım yaw senin sıfır fiyatından haberin yok galiba

[/b][/quote]
arkadasım telefon daha kullanılmadı bir defa sarja taktım

cepix

cepix

Üye
Anlıyorum....

Hayırlı satışlar...

RockFord Fosgate

Üye
olabılır ama bencede fıyatı yuksek hayırlı satıslar:)

metintekin

Üye
fiyat bencede çookk yüksek.ama yinede iyi satışlar.

salwador21

Üye
    Konu Sahibi
gosterdiginiz ilgiye tesekkurler telefon satılmıstır

RockFord Fosgate

Üye
abı 700 e satabıldın mı???cok ıyı satmıs olursun&#33;&#33;&#33;1

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
telefona kart takıldığı andan itibaren 2.el olarak değerlendirilir bizim burda temiz S700i 450-500 arası

RockFord Fosgate

Üye
+1

serrrrcan

Üye
aptal sıfırı zaten 750 ytl ne ........

sublieutenant

sublieutenant

Üye
satıyosan niye aldın!! hem burası tel alım satım yerimi!!! bir sürü satacağın yer var mesela gitti gidiyor:::

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt