Satılık Full Aksesuar N-gage+128 MMC

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Full Aksesuar N-gage+128 MMC
Arkadaşlar malesef çok sevdiğim n-gage telefonumu satmak zorundayım. telefonda hiç çizik yoktur. zaten daha 1.5 yık kvk'dan garantilidir. Yanında kutusu, orjinal data kablosu, orjinal sterio kulaklıgı, cd'si, ses aktarma kablosu, baska bir kulaklık baglamaya yarayan kulaklık adaptoru, garani belgesi, faturası, biri orjinal ve yeni 2 adet batarya(2 bataryada yenidir), 128 mb Twinmos hafıza kartı ile beraber veriyorum. Ben 2 gun suresince ankara'dyım. isteyen olursa ankarada hemen teslim edebilirim. içerisinde birçok oyun vardır. yanlız almak isteyen arkadaşların beni aramasını ricaediyorum cunku internete 2 gun suresince giremeyecegim ve elden almak isteyen arkadaslar beni kacırabilirler. Adana'ya donecegim 2 gun sonra. Telefon numaram 05426174729. her zaman arayabilirsiniz. telefon için istedigim fiyat herşeyi ile beraber 225 YTL. ama arayın fiyatta anlasırız...

Fiyat : 225 YTL

justo79

Üye
hoopp bidakka abicim bi dakka sen o cihazı kargoylan d.bakıra yollıya bilirimisin tabi ödemeyi yaptıktan sonra_??

militan_mc

Üye
kardeş ben adanalıyım gelmişken adana da görüşelim telefonu aman ha kimseye satma baba ben ne zamandır N-GAGE arıyorum.seni hemen aramak isterdim ama kontör yok.akşam inşallah arıcam seniii

progman

Üye
ngage 1 mi 2 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt