Satılık ASUS P535 PDA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tc_tlt

Üye
    Konu Sahibi
Satılık ASUS P535 PDA
cihazın detaylı araştırmasını yukarıdaki linkten inceleyebilirsiniz.​
Arkadaşlar cihazı 13.11.2007de satın aldım. Garantisi doğal olarak devam ediyor :) Aslında satmak istemezdim fakat acilen paraya sıkıştığımdan dolayı satmak zorundayım. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.​
Cihazın en sevdiğim özelliği aynı zamanda bir GPS olması.GPS özelliği sayesinde inanın bana kaybolmak imkansız.Tek yapmanız gereken gitmek istediğiniz yerin adresini girmek.Size harika bi şekilde vede Türkçe olarak sesli ve görüntülü hatta isterseniz 3 boyutlu olarak tarif ediyor.GPS özelliği herhangi bir abonelik veya ücret istemiyor.Tamamen ücretsiz olarak kullanılıyor.Sorunsuz.​
Bunun yanısıra cihazda PDF Reader ve Ofis programlarıda yüklüdür.Yani cihaz sayesinde heran heryerde tüm yazılı dökümanlarınıza ulaşabilir,hatta sıfırdan word,excell gibi dosyalar oluşturabilirsiniz.​
Cihazın 2.0 Mpixellik "OTOFOCUS" özeliiği olan kamerası sayesinde istediğiniz yer ve zamanda ister VIDEO istersenizde FOTOGRAF çekimi yapabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraf albümünüzü cihaza yükleyerek istediğiniz heryerde hemen yanınızda cebinizde tüm fotoğraflarınıza bakıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.​
Wi-Fi özelliği sayesinde wireless olan heryerde rahatlıkla vede ücretsiz olarak internete girebilirsiniz.MSN ve SKYPE programlarıda yüklüdür.Kısaca avucunuza sığabilen bu alet sayesinde artık laptop taşımak zorunda kalmazsınız,çünkü bir bilgisayardan ne beklerseniz tamamını bu alette bulabilirsiniz.​
Dediğim gibi maddi bazı sıkıntılar yüzünden bu çok sevdiğim cihazımı satmak zorundayım.Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.​
Cihazla birlikte kutusunda gelen tüm ilaveleride vereceğim.​
Aletle birlikte verilecek olan parçalar:​
1- Asus P535 cihazın kendisi :)
2-Adaptör​
3-Çift kulağa birden takılabilen kulaklık seti​
4-USB bağlantı kablosu​
5-Araç kiti (Araç şarj cihazı,vantuzlu cam tutacağı)​
6-Garanti belgesi​
7-Cihazın tüm yazılım CD'leri vede kullanım kitapları​
8-Siyah DERİ taşıma kılıfı​
Tamamını orjinal kutusuna aldığım haliyle yerleştirip göndericem.​
Ayrıca cihazda Windows Mobile 6.0 Türkçe işletim sistemi kurulu haldedir.​
Cihazı isterseniz normal prizden ,isterseniz bilgisayara USB kablosu ile bağlayarak bilgisayarınızdan, isterseniz de araç kiti sayesinde arabanızda seyehat halindeyken heryerde şarj edebilirsiniz.​
Takas düşünmüyorum.​
Cihazın şuanki mağaza fiyatı 1.100 ytl civarındadır.Ben ihtiyacım olduğu için 800 ytlden satıyorum.​

chemoside

Üye
Dostum ikinci ellerini kontrol edersen (gg gibi sitelerden) 500-600 civarında satılıyor. Bu fiyatlar senin için makul ise temasa geçebiliriz.. [email protected]

tc_tlt

Üye
    Konu Sahibi
500-600 :))
ozaman bence ssen gg ile temasa geçsen daha iyi olur dostum benim belirlediğim rakam budur.pazarlık yapılabilir tabiikide ama 500-600e de bu makineyi vermek bana komik geliyor kusura bakma ;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
1gb hediyeli sıfırının satış fiyatı kdv dahil 1.010,98 YTL
ama hak ediyor doğrusu harika bi şey almak isteyenlere söylüyorum:oke:

tc_tlt

Üye
    Konu Sahibi
1 Gbytelık hafıza kartı zaten cihazla birlikte vede içerisinde GPS programı olan NAVIGATOR yüklü olarak satılıyor ;) cihaz max. 2 Gbyte'a kadar destekliyor malumat.
Şimdi satıyorum ama ilerde tekrar alabilirimde.

pLnLp

Üye
800 çok ßence teLefonun sıfırını 920 ye aLdım 1 hafta önce vatan computer'dan

pLnLp

Üye
te$ekkür ederim yaa sen nerden program faLan yükLüodun oyun faLan nerden yükLeyeßiLirim

crazy_beko

Üye
Süpersin ya saol

teoalp

teoalp

Üye
sanırım bu senin ilanın

ben bu pda den almyı istiyorum ama gerçekten fazla istiyorsun.mecidiyekoyde 900 ytl sıfırı.fiyat düşersen alabilirim

tc_tlt

Üye
    Konu Sahibi

asx_42

Üye
slm arkdaşlar bende aynı cihazdan var bende satmayıı düşünüyorumm isteyen olursa veririm cihaz cok temiz olupp kaskosu hala devam ediyor ayrıca garantiside devam ediyor cihaz sadece 2 ay kulllanıldı.
satmadaki amacım dokunmatik olması kullanamadımm ilgilenler bana ulaşsınn uygun fiyata verecem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt