Satilik 6630

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeinekeN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar 6630 umu satiyorum se w800 alacagim kismet olursa herseyi orjinal kutusunda 6 aylik cihaz daha 6 ayda netcell garantisi var temiz cizigi filan yok sayilir 500 ytl istiyorum arkadaslar alici arkadaslara duyurulur. :)

HeinekeN

Üye
    Konu Sahibi
yokmu hiç düsünen arkadas?

legal-illegals

Üye
en son olacak fiyat nedir ? Neredesin ?

AntiTuk

Üye
bende aynısından olmasa düşünebilirdim fiyat uygun bence

legal-illegals

Üye
düşünen varda sen ilgilenmiyorsun ki.

ibonline

ibonline

Üye
sonucta garantili cihaz kutusu icersinde orjinal herseyi var gercekten fiyat iyi :iyi:

metintekin

Üye
bencede iyi fiyat.

b.Y_F.r.e.n.z.Y

Üye
Abi fiyat o kadar pahalı değil yani 6630 a karşı.

ibonline

ibonline

Üye
herkes iyi fiyat demiş ama nedense alıcı yok :PP :P

legal-illegals

Üye
çünkü iyi fiyat değil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt