saTıLık 6600

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ellemon

Ellemon

Üye
    Konu Sahibi
saTılıK 6600 teLefOn orTa teMiZlikTedir hafıza kartı + KUlakLık + şaRz alEti ve tuŞ takıMI ile biRlikte teSliM edillecEktir telefOnun fiyatı 65 ytLdir.. istanbul içi olanlara Hemen teSlim Edilir.. TAKAS OLUR 0534 811 80 83 numaraLı telefoNDan ulasAblirsiNiz..
 
gokhan4493

gokhan4493

Üye
benimlen takas edermisin n73
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt