satılık 3650

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

its_my_life

Üye
    Konu Sahibi
satılık 3650
3650+ 32MB hafıza kartı,içinde tüm programlar oyunlar mp3 vb.yüklü.Almayı düşünenen varsa 190YTL

CisSe

Üye
takasa girersen CX70 vereyim üstünede 30-40 falan weririm garantili 1.5 aylık genpa garantili

CisSe

Üye
herkese bi cavap bulmussun da su telefonu bana wer be arkadas
numaram 05375058564
başkasına werme

its_my_life

Üye
    Konu Sahibi
hangi şehirdesin?telefon hakkında da biraz bilgi verirsen.E-mailim:
[email protected]

kalebakir

Üye
benim kardeşimde de var almayı düşünene 3650+128 mb hafıza karı+ondada tüm oyunlar programlar+mp3 yüklü+şarj aleti+kulaklık 160 ytl ankara

CisSe

Üye
valla kalebakır şimdi telefonun özelliklerine bakmak lazım benim telefon alalı 1.5 ay oldu ve değiştirmek istiyorum benim cx70te mükemmel bi ses oranı war 160 milyon iyi eğer benimle takas yaparsan olur ama its_my_life nintelefonuda güzelebenziyor 1 hafta içersinde burada bulamassam artık gidip telefonculardan alcam kalebakır sen kafa kafaya girersen değişelim üste 20veriyim vermessen canın saolsun bu arada bursa da oturuyorum ve
tel numaram:0537505856
e-mail:[email protected] hotmail adresim (MSN)
ıts_my_life ne dersin bu konuda hanginizin telefonu daha iyi bakmam lazım cunku benim telefonumda sorun yok hem ben telefonun yanında telefonun bilgisayara tanıtım cdsini de werecem alacak kişi de bi data kablo alacak kabloda 2-3 milyon falan hadi kendini ze iyi bakın msn herzaman açık

CisSe

Üye
bide kalebodur senin telefon teklifin süper cunku telefon+128 hafıza kartı 160 milyona çok iyi teklif konuşalım birlikte anlaşırız üste bişeyler veririm
e_mail(MSN):[email protected]

LÜTFEN KONUŞALIM ANLAŞALIM

CisSe

Üye
its_mylife acık olduğun zaman bi cağrı at 05375058564

CisSe

Üye
naber konuşalım anlasalım telefonları takas yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt