Şaşı bak şaşır :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Şaşı bak şaşır :)
İşte size yine ilginç bir sayfa.BU sayfayı 7 sene önce yapmıştım ana sayfaya girerseniz orada birçok link çalışmayabilir ama vereceğim link çalışıyor ve şaşı bakıp şaşırıyorsunuz.Sİz 3 boyutlu fotoğrafa bakıp ne olduğunu anlıyor musunuz? Kolay gelsin... Saygılar....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Oldum olası 3 boyutlu resmilerden hiç bisey anlamadım. :(:(

busem

Üye
gözüm ağrıdı gözümü şaşı yapmaktan ama bişe görmüyorum,:(

the_patriot

Üye
bişey anladıysam şaşı olayım :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hiçbişey anlamadım... :(

curunan

curunan

Üye
ben tekniğini biliyorum ama baktım resimi kabarttım ama ne şekli olduğunu allıyamadım :'(

busem

Üye
tekniği ne

curunan

curunan

Üye
Originally posted by busem@Apr 11 2005, 06:23 PM
tekniği ne
[post=28626]Quoted post[/post]​

işte bu sorunun geleceğini bile bile yazdım ya helal olsun bana :ah: :D :D

nasıl anlatayım şimdi busem hıımmmm

ilk önce gözlerini resimin karşısında şaşı yapıyorsun ama çok bulanık olacak kadar değil yani sonra resmme yaklaşıyorsun. resimde biran netleşme meydana geliyor o netleşmeyi yakaladığın am işi bitirmiş sayılırsın aynı uçakların bomba atmadan önce hedefe kilitlenmesi gibi birşey oluyor uzaklaşıyorsun resimden ama netlik gitmiyor (gözler şaşı kalıyor) bu olayı yakalayınca resimin kabrmış olduğunu göreceksin kabarmış resimlerden bir figür yada bişey çıkıyor onu 3D ( 3boyut) börmüş oluyorsun

inşallah başaraçam diye gözüne zarar verecek bişey yapmazsınız sonra vicdan azabı çektirmeyin bana :(

busem

Üye
aman allahım kör oldum :wacko: :wacko:

curunan gözüme gözükme sakın serim sebebim sensin :off: :off:

(istesende gözükemezsin değilmi kör olmuştum ben) :wacko:

busem

Üye
aaa yaptım valla..ilk defa bu tür resimi gördüm.tekniğin doğruymuş curunan.ama bakmak zararlı bence bi kaç dk ka gözüm şaş kaldı sanki:)keleğeğe benzeyen bi kabartma gördüm ben

the_patriot

Üye
tavşan mı bunlar

curunan

curunan

Üye
yapabildiğine sevindim ama çok bakmayın böyle resimlere özelliklede ekrandan
kağıt üzerindekinden daha çok zararı olabiliyor
göz kasları gevşiyor ve şaşılıktan başlayıp birçok göz hastalığına sebebiyet veriyor
aman arkadaşlar hepiniz benim için değerli insanlarsını sizere zarar gelmesini istemem ;)

busem

Üye
Originally posted by iskocyali@Apr 11 2005, 06:45 PM
tavşan mı bunlar
[post=28672]Quoted post[/post]​
ilk resimdeki kelebek bence..ya gerçekten bakmayın zaten başım ağrıyordu şimdi daha beter oldum felaket göz yoruyor

the_patriot

Üye
sonuçta kafasında uzun birşey olduğunu gördüm herneyse :)

oylat

oylat

Üye
benci hepsi mükemmel ve harika :artı:

bir çoğuna baktım.. gerçekten çoook hoşlar...

aslında derinliği görebilmek için göz çok fazla zorlanmıyor.. tekniğini bilince hemen görebiliyorsun.. ve en önemlisi yaşadığımız hayat da bazı yerlerden düz bir resim gibi gözüküyor.. sadece bizlere üç boyutlu o kadar işte..

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kusura bakmayın alel acele adresi verdim çünkü servise geç kalıyordum.Arkadşlar sağolsun görme tekniğini yazmışlar.Uzak durun bilgisayara ortada bir noktaya bakın ve öyle sabit kalın bir süre sonra zaten ortada bi şeyler belirecek ve işte o zaman görmek için bakın ama illaki göreceğim diye zorlamayın.Teknigini yakalayınca uzaktan da olsa görebilirsiniz.Hepsi çok güzel resimler insan içinde sanıyor kendini.Kolay gelsin.Saygılar...

crawling

crawling

Üye
ben anlayamadım ya ne olduğunu..

Exalans

Exalans

Üye
:off: :off: :off: :help:

Caine

Caine

Üye
gözlerim ağrıdı yaw :( valla çok agriyor ama sonuçta alamadım ki :'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt