Şarkı indirdim gözükmüyor 'hayalet çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

only_download

Üye
    Konu Sahibi
Şarkı indirdim gözükmüyor 'hayalet çıktı
5800 normal tarayıcıdan şarkı indirdim... ancak şarkı mp3 playerda yok x-plorer da a aradım ne c de ne e de yok...
ancak tarayıcıya girip indirilenlerden tıkladığımda şarkıyı açıyor nasıl iş bu?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
x-plore ile şarkının ismini yaz ve hem telefon hafızasında hem hafıza kartında arat.

only_download

Üye
    Konu Sahibi
x-plore ile şarkının ismini yaz ve hem telefon hafızasında hem hafıza kartında arat.
hayır bulamadı şarkının adı demet akalın.... diye gidiyo demet diye arattım e & c de yok... :( yav indirilenlere tıklıyorum açıyo zil sesi bile yapabiliyorum

Placebo-

Placebo-

Üye
Tekrar indir.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
*demet.mp3 olarak arat

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bazen olabiliyor bende olmuştu bende FexPlorer'dan kök klasöre kopyaladım düzeldi ama sende görünmüyor :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
arkadaşım opera veya ucweble indirdiysen dosya yöneticisinde kalıyor müzik çalar görmüyor dosya yöneticisine gir orda seslere gir görürsün o müziği başka bir tele gönder sonra tekrar kendi teline gönder kaydet müzik çalarda gözükecektir :)

skol72

skol72

Üye
benim 5800 müzik playerda bir sorun oluştu ses düğmesi çalışmıyor ne ekrandan nede telin yan tuşlarından.Müzik player kütüphaneyi yenileme yapmıyor parça olsa bile ayrıca...Soft ve Hard format yazılımı yeniden yükleme hepsini denedim olmadı.Şuan son bi çare hafıza kartını PC ye yedekleyip hafıza kartını formatlıyacağım bakalım ne olucak.Bilgisi olan arkadaş varsa yazabilirmi ?

- - - Eklendi - - -

Bu arada Radyoda herhangi bir sorun yok kanal değişimi,ses açma kapama hem ekrandan hemde yan tuşlardan yapabiliyorum.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
benim 5800 müzik playerda bir sorun oluştu ses düğmesi çalışmıyor ne ekrandan nede telin yan tuşlarından.Müzik player kütüphaneyi yenileme yapmıyor parça olsa bile ayrıca...Soft ve Hard format yazılımı yeniden yükleme hepsini denedim olmadı.Şuan son bi çare hafıza kartını PC ye yedekleyip hafıza kartını formatlıyacağım bakalım ne olucak.Bilgisi olan arkadaş varsa yazabilirmi ?

- - - Eklendi - - -

Bu arada Radyoda herhangi bir sorun yok kanal değişimi,ses açma kapama hem ekrandan hemde yan tuşlardan yapabiliyorum.

Evet kardeşim hafıza kartını yedekleyip biçimlendir düzelir.

• Beğen
Tepkiler: skol72
skol72

skol72

Üye

- - - Eklendi - - -

Evet bahsettiğim durumu hafıza kartını biçimlendirip müzik playerı normal çalışır duruma getirdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt