Şarj yüzdesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
Şarj yüzdesi
arkadaşlar selamlar öncelikle :D abilerim ve arkadaşlar ben ana ekran ayarlarını kurdum renk temasını da kurdum arkayı yıldız yaptım telefon şahane ama bir şey daha istiyorum bu programlar ile çakışmadan bataryanın oraya nasıl şarj yüzdesi ekleyeiblirim ? gerçekten bu da olursa herşey şahene olacak varmı böyle kolayca yapabileceğim bir yöntem yardımlarınız için şimdiden çook teşekkürler

pRime.

pRime.

Üye
battery percentage uygulamasını kullan.

pRime.

pRime.

Üye
ana ekrana ekliyor yüzdeyi yalnız. marketten indirebilirsin.

murattiy

murattiy

Üye
şunu denermisin aramana gerek olmamalı ben kurmuştum.Tabiki inception yüklü varsayıyoruz.ve aktif olmalı inception yükleyip devel-su -c /usr/sbin/pasiv yazıp şifreyi girmiş varsayarsak(wget de yüklü olduğunu varsayıyorum :) onuda apt-get install wget ile yükleyebilirsin )
terminali aç :

wget -O system-ui_1.3.2-1+0m8_armel.deb

enter

sonra bunu yaz :
/usr/sbin/incept system-ui_1.3.2-1+0m8_armel.deb

enter
pass root için yazacak rootme yazarak geçersin

en son terminale aşağıdaki yazar yazmaz batarya yüzdesi ekranda

gconftool-2 -s /desktop/meego/status_area/display_percentage -t bool true

pRime.

pRime.

Üye
bunun çakıştığı herhangi bir program veya tweak var mı?

murattiy

murattiy

Üye
olmamali

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
sanırım deneyecem ama varsaydıklarınızdan hiçbiri yüklü değil bende o yüzden aonra deniycem hocam birde size bir şey soracam meego türkiye de gördüm aanorom siz mesajlar kısmı ile ilgili geliştirme yapabiliyorsunuz ben ıphone tarzı zemin ve baloncuk istiyorum bu mümkünmü ?

murattiy

murattiy

Üye
burda temalar bolumune bakabilirsin.orda iphone tema var.aslina bakarsan hic bir sey orjinali gibi guzel durmuyor.ama mesajlarin zemini ve balancugu neon cizgi yaptim guzel oldu.aynisi quicktweakde var zaten ordan yukleyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: pRime.
MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
burda temalar bolumune bakabilirsin.orda iphone tema var.aslina bakarsan hic bir sey orjinali gibi guzel durmuyor.ama mesajlarin zemini ve balancugu neon cizgi yaptim guzel oldu.aynisi quicktweakde var zaten ordan yukleyebilirsin

qtweak kullanamam ana ekran vs.. kullanıyorum :( aslında çok istiyorum zemini baloncukları değiştirmeyi C7 kullanırken o kısmı çok flashlardım :(

murattiy

murattiy

Üye
oraya koyacagin zemin maalesef diger birkac zeminle ortak paylasimda .rehber telefon fihrist gibi ..kisaca sikinti oluyor.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
oraya koyacagin zemin maalesef diger birkac zeminle ortak paylasimda .rehber telefon fihrist gibi ..kisaca sikinti oluyor.

hocam bir de paylaştığın tema yüklenirken kesintiye uğradı hatası veriyor ?

murattiy

murattiy

Üye
hangisi? iphone tema mi?

murattiy

murattiy

Üye
bu hatayi vermemsi gerekli.telefonda uygulamalara bak ordayuklendiyse sil.sonra telefonu kapat ac tekrar sene

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
bu hatayi vermemsi gerekli.telefonda uygulamalara bak ordayuklendiyse sil.sonra telefonu kapat ac tekrar sene

şarj bitsin dediğinizi deniyecem bende ilk defa böyle bir hata aldım bu arada konuma gelecek olursak değerli hocam inception tarzı bir şey yazmışsınız bu nedir ve de telefona gelebilecek bir zararı varmıdır eğer yoksa sanırım ana ekran ayarlaını kaldırıp üst bara yeni şeyler eklenen o konuda ki şeyleri kurmayı düşünüyorum onunla birlikte şarj yüzdesi de geliyor sanırım müzik çalar kontrolü de geliyormuş bara ama işte biraz tırsıyorum karışık gibi sanki ve de cihaz sürekli resete girerse ne yapacağımı bilmiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt