Şarabın Sağlığa Yararı Yalanlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Şarabın Sağlığa Yararı Yalanlandı
Günde 1-2 kadeh içilen şarabın sağlığa iyi geldiği iddiası yalanlandı. Yeni Zelandalı bilimadamları, alkolün sağlığa zararının yararından fazla olduğunu vurguladı.
<div align="center"></div>
&#39;Günde iki kadeh kalbe iyi gelir&#39; inanışının yanlış olduğu ortaya çıktı. Şarabın kalbe hiç faydası yok.

Uzmanlar, şarabın kalbe iyi geldiğine dair bulguya rastlamadıklarını belirterek, "Aşırı alkol, sağlığa zarar verebilir. İnsanları, kalbi korumaları için şarap içmeye teşvik etmek yanlış" dedi.

internethaber

Caine

Caine

Üye
hele şükür bu şarap saçmalığının yalan olduğunu birileri söyleyebilmiş ben zaten hiç inanmazdım. yaw millet artık namazında niyazındaki adama bileee; &#39;&#39;hacıı iç iç bi kadeh kalbin düzelir&#39;&#39; demeye başlamışlardı

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hergün bilgiler değişiyor hangisine inanacaz şaşırdık..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Trafik kazaları artar walla ayyaşların en büyük bahanesi işte

"Aşırı alkol, sağlığa zarar verebilir. İnsanları, kalbi korumaları için şarap içmeye teşvik etmek yanlış" dedi. <--- anLayAnA

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
tüh o kadar şarap boşuna mı gitti şimdi

ibonline

ibonline

Üye
Allah bosunamı alkolü insanoğluna haram kıldı. Yararı olsaydı dünya üzerinde insanlara helal etmezmiydi...
halen o tas kafalılar sağlığımıza diyip yudumluyorlar...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
şarabın kalbe iyi geldiğiyle ilgili bir şey ilk duydum açıkcası.
şarabın genel faydası: "az miktarda da olsa kan yapar", o yuzden kansızlık cekenlere tavsuye edıyolar dıye bılıyorum.

jöly

Üye
arkadaşlar benim eniştelerden biri doktor uykusuzluk çekenlere ve kansızlara günde 1 bardak şarap öneriyor

ibonline

ibonline

Üye
bileyimki kansızlıktan ölecem yinede o mereti ağzıma sürmem
buda güya böbreğinde taş olan hastalara bira önerisinde bulunanlar gibi oldu...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
bira bobreklerı calıstırır ama, biradan sonra rahatca idrarını yapabılıyosan bobrekler saglam yok zorlanıyosan hemen doktora

Caine

Caine

Üye
cidden bu doktorlar yüzünden alkolik olacağız

jöly

Üye
ne demişler:herşeyin azı karar çoğu zarar&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(jöly &#064; Dec 5 2005, 01&#58;12 AM) [post=222063]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ne demişler:herşeyin azı karar çoğu zarar&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
[/b][/quote]
ne azı nede coğu tümden uzak olsun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bence viskinin baya faydası var içince insan ısınıyor..

midnight

midnight

Üye
<span style="color:#FF0000">ÖMÜR KERVANI </span>

Bu ömür kervanı bir tuhaf gelir gider
Kazancın yaşamasını bildiğin günler
Saki, bırak şu yarını düşünenleri
Geçti gidiyor gece, geçmeden şarap ver

<span style="color:#000099">ÖMER HAYYAM</span>

Üst Alt