Santiago Bernabeu'da gülen yok: 1-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Santiago Bernabeu'da gülen yok: 1-1
।Real Madrid, İspanya Kral Kupası yarı final ilk
maçında Barcelona ile 1-1 berabere kaldı.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nerdesin furkan :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
geldim :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hadi tartışıp dövüşelim :kop:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya bunedir ya anca mankenlik zaten sahada iyi olmayınca bari estetikten kazanalım hesabı :)

- - - Eklendi - - -

zoruma giden gölü varanenin atması :D

codblackops2

codblackops2

Üye
ya bunedir ya anca mankenlik zaten sahada iyi olmayınca bari estetikten kazanalım hesabı :)

- - - Eklendi - - -

zoruma giden gölü varanenin atması :D

Niye ki :ehe maçın yıldızı oydu bence.spikerin de dediği gibi callejonu ipten aldı :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
messiyi çok iyi kapattılar kabul ama realin doğru düzgün iki dakka topa sahip olamadılar barça topu kaybettiği an kontraya ronaldo atar sa atar atması bitiyo demek istediğim barça maçlarında realin tek umudu ronaldo oluyo barçalılar reallilerin messiyi tuttuğu gibi tutsalar bilemiyorum çok acayip

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
messiyi çok iyi kapattılar kabul ama realin doğru düzgün iki dakka topa sahip olamadılar barça topu kaybettiği an kontraya ronaldo atar sa atar atması bitiyo demek istediğim barça maçlarında realin tek umudu ronaldo oluyo barçalılar reallilerin messiyi tuttuğu gibi tutsalar bilemiyorum çok acayip

Real zaten kontra atak oynuyor Barça'ya karşı. Ben bile FIFA'da Barça'ya karşı oynarken kontra oynuyorum :p
Ronaldo kaçırdıklarından birini atsaydı çok farklı olurdu sonuç.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
xavinin kaçırdığı hele hele pedronun kaçırdığı albanın kaçırdığı fabregasın kaçırdığı hemde net pozisyonlar :D neyse herkesin bildiği gibi nou campta çok iyi şeyler olucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt