Sanki bu giften ses geliyor

Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sizce de öyle mi? :hmmm
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, Nuru TaşDemir, PALA. ve 1 kişi daha
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Evet. Çünki kalp atışı ritmine yakın. Ve kulaklarımız da normalde görmezden geldiği bu sesi gif-e bakarken duya biliyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA., DeV/AsA ve Efe Yakup Karahanlı
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
    Konu Sahibi
Sanki kafamızın içinde zıplıyor :D
 
  • Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Direkler böyle kendi aralarında eylemdik ve burada elektrik kesintisi oluyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt