Sandisk, 1TB'lık microSD kartını satışa sundu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sandisk, 1TB'lık microSD kartını satışa sundu
Sandisk, dünyanın ilk 1TB'lık microSD kartını satışa sundu.

1TB'lık Sandisk microSD kart beklenenden daha düşük bir fiyat ile satışa sunuldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sandisk'in 1TB'lık microSD kartı saniyede 160MB okuma ve 90MB yazma hızına sahip. 1TB hafızaya sahip microSD kartı 4K videolar için tercih edebilirsiniz.

1TB'lık microSD'nin fiyatı ise 449$ olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyat duyuruda paylaşılan fiyata göre 50$ daha düşük. Amazon'da ise 70$ indirimle 429$ üzerinden satışa sunulmuş ancak şu an için ürün aktif değil.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare., MAERKEK, ÇaRşI 2387 ve 1 kişi daha

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Bu güzel

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murat3702

murat3702

Üye
Super 2.700 TL :)

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Bundan da bir tane Alacam ama.ne zaman olur bilmem zaten şuanda dünyanın en hızlı micro SD kartı var telefonumda
Şuan 3 bin tl

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Bundan da bir tane Alacam ama.ne zaman olur bilmem zaten şuanda dünyanın en hızlı micro SD kartı var telefonumda
Şuan 3 bin tl
İhtiyaç oluyor mu bu kadar yüksek kapasitelere, bu da dolacak şüphesiz. :hmmm Telefon fiyatına SD kart 3 bin lira.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
eee bulut depolama hikayesinin sonuna doğru yaklaşıyoruz, gelecek tahmin edilenin aksine çok farklı olacak...

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
eee bulut depolama hikayesinin sonuna doğru yaklaşıyoruz, gelecek tahmin edilenin aksine çok farklı olacak...
Bizim gibi internet hızlarının yavaş ve halen alım gücünün az olduğu ülkelerde malesef bulut depolama zengin işi.
Ayrıca anlaşılması zor diğer bir olayda bazı sabit internet sağlayıcılarının hızlarını düşürmesi, teknoloji ileri gidecek yerde geri gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Videoyla uğraşıyorsam alırım. Anca yeter

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bizim gibi internet hızlarının yavaş ve halen alım gücünün az olduğu ülkelerde malesef bulut depolama zengin işi.
Ayrıca anlaşılması zor diğer bir olayda bazı sabit internet sağlayıcılarının hızlarını düşürmesi, teknoloji ileri gidecek yerde geri gidiyor.

Sadece alım gücü değil ki, bu konu hakkındaki düşüncelerimi yazmak için erken olduğunu düşünüyorum ama bulut depolamanın geleceğimizde yer olmadığına eminim.

Bulut depolama hizmetinin kaymağını büyük oyun kurucular çoktan yedi bitirdi bile.
Dünyanın dört bir yanından gelen Katrilyonlarca fotoğrafı (+mail ileti, kişiler listesi, konum verileri, üyelikler vs. say say bitmez) başta ''Yapay Zekayı'' eğitmek ve, çeşitli ''Pazarlama ve Sosyolojik Çıkarım'' faaliyetlerinde bulunmak için kullandılar. Bunu da iyi başardılar, hem de insanların yasal rızasını alarak (ülkemizde yaşanan whatsapp olaylarına g..tümle gülüyorum bu arada.O kada boş bir milletiz ki, whatsapp'a kıyameti koparıyorlar ama asıl kendilerini açık açık ABD pazarına sattıkları facebook tam gaz devam, gerçekten cahillikte sınır tanımayan bir millet).

Uzuna yayılmış bir süreçte bulut depolama faaliyetlerini çeşitli sebeplerle yavaş yavaş terk edeceklerini düşünüyorum, bundan sonra ne yüksek enerji giderlerine katlanmak isteyecekler ne de önümüzdeki yüzyılda gelişmesi, genişletilmesi muhtemel kişisel verilerin gizliliği, veri kayıpları ihlali ve bunun gibi yüzlerce konuyla uğraşmak istemeyecekleridir.

Tüm bunları da geçin ülkelerin güvenliği söz konusu olduğunda büyük değişimler ve çok şaşıracağımız kararlar alındığını göreceğiz.
Kuzey Kore'yi düşünün veya Çin'in steam'i yasaklaması gibi.
Avrupa'dan da yakın bir zamanda ilginç adımlar bekliyorum.

Gelecek; tahmin edilenin aksine çok farklı olacak... derken çok şeyi kastetmiştim.

• Cool
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
@DeV/AsA doğrudur, biz eğer bu düzenle gidersek, pazardaki yerimiz belli, yine üretmeden vergiye dayalı bir sistem getirmek. Youtube gibi facebook ve diğer uygulamalardan fahiş vergiler alınacak. Şuan youtube geliri 1500 liradan az olan kanallar dükkanı kapatacak yada başka yollar arayacak.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
  • Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Link Açılmıyor.Bu Kart Bozulursa Ne Koyar İnsana.Yedek Parça Niyetinede Kullanamazsın :D

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı, vahhap, MAERKEK ve 1 kişi daha
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bu olayda benim parmağım yok.. : ?