Sanctum 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Sanctum 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Steam Üzerinde 25 TL'ye satılan Sanctum 2 isimli oyun, Humble Bundle üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu Steam hesabınız üzerinden oynayabileceksiniz.
Humble Bundle, bu aralar hızlandırdığı ücretsiz oyun serisine bir yenisini ekledi. PC oyuncularının yakından tanıyacağı Sanctum 2, kısa süreliğine ücretsiz oldu.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen oyun, Humble Bundle’da 14,99 dolar, Steam'de ise 25 TL’den satılıyor. Steam incelemelerinde “Çok Olumlu” alarak ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu ispatlayan Sanctum 2’ye kısa süreliğine ücretsiz erişebileceksiniz. Bu arada yanlış anlamaları gidermek adına, oyuna bu süre içerisinde sahip olursanız, sonuna kadar size ait olacak.
Sanctum 2 Nedir ?
team kütüphanenize ekleyebileceğiniz Sanctum 2, Kule Savunma/FPS mekaniklerinin harmanlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Dört ayrı karakter arasından seçim yaparak, karotları ölümcül yabancılardan koruyacaksınız. 15 Mayıs 2013’te çıkış yapan oyun, kaliteli grafikleri ile sizleri bekliyor.

Sanctum 2’yi Nasıl İndiririm?
  • Öncelikle Humble Bundle hesabınız yoksa linkinden
    • tıklayarak kendinize yeni bir hesap açabilir, eğer hesabınız varsa bu hesaba giriş yapabilirsiniz.
    • Sıkıcı işlemleri tamamladıktan sonra Sanctum 2'nin Humble Bundle sayfasına linkinden
      • Burada yer alan Add to Cart butonuna tıklayınız.
      • Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
        • Bu işlemleri tamamladıktan sonra kayıtlı e-posta hesabınıza Humble Bundle’dan bir mail geldi. Bu maile gidiniz.(Kendim bu işlemi yaparken sanırım yoğunluktan dolayı mail hesabıma herhangi bir şey gelmedi. Bu yüzden ikinci yola başvurdum)
        • Sağ üstte yer alan mail hesabınıza tıklayarak açılır pencereyi açınız ve buradan "Library" butonuna tıklayınız.

• Açılan sayfada elinizde bulunan oyunlar yer alır. Yüksek ihtimal en altta Sanctum 2 oyununu bulacaksınız, onun üzerine tıklayarak Steam kodunu alacağını alana gidiniz. Bunun ardından "Reveal yout Steam Key butonuna tıklayınız.
      • Bunun ardından birkaç kez ilerle dedikten sonra karşınıza çıkan Ürün Kodu kısmına, Humble Bundle’ın verdiği kodu yapıştırınız.
        • Tekrar ilerle dediğinizde oyun Steam hesabınıza eklenmiş oluyor.
        Kaynak Webtekno

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: vedat1966 ve Dogus Pertez
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler, oyunu almayı düşünenler adına büyük fırsat.

Üst Alt