Sanal asistan cortananın Android sürümünü sizler için test ettim!

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Sanal asistan cortananın Android sürümünü sizler için test ettim!
microsoftun sanal asistanı cortananın henüz test halinde olan android sürümünü sizler için inceledim:)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref', bmw_m6, firostr ve 1 kişi daha

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
video yayınlandı!:)

phasan

phasan

Üye
Bence ceyd-A daha guzel

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
hikmet366

hikmet366

Üye
Cartona ya türkçe dil gelmesi ve s voıce uygulamasına tükçe gelmesini en çok beklediğim uygulamalar bir ios kadar olamıyorlar ben de ios bu huyunu seviyorum adamlar işini düzgün yapıyorlar cartona iyi güzel tükçe olarak keşke bizde deneyimleyebilsek .

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
furyzer0

furyzer0

Üye
Cartona ya türkçe dil gelmesi ve s voıce uygulamasına tükçe gelmesini en çok beklediğim uygulamalar bir ios kadar olamıyorlar ben de ios bu huyunu seviyorum adamlar işini düzgün yapıyorlar cartona iyi güzel tükçe olarak keşke bizde deneyimleyebilsek .
Ama cortananın da 3.parti uygulama desteği var vpn uygulamasına vpn aç diyebiliyorum ya da youtube uygulamasında şunu ara diyebiliyorum ya da yeni tweet at diyebiliyorum bunlar şu an siride yok :)

Sent from mTalk using lumia950

hikmet366

hikmet366

Üye
Ama cortananın da 3.parti uygulama desteği var vpn uygulamasına vpn aç diyebiliyorum ya da youtube uygulamasında şunu ara diyebiliyorum ya da yeni tweet at diyebiliyorum bunlar şu an siride yok :)

sonuçta tükçe ios 10 da o söyledğin herşey geliyor diye biliyorum

furyzer0

furyzer0

Üye
sonuçta tükçe ios 10 da o söyledğin herşey geliyor diye biliyorum
Siri de turkce var sadece apple programları ile çalışıyor cortana 3.parti uygulamalarla da çalışıyor mesela örnek verdiğim gibi tweet at deyince twitter açılıyor tweet atma sayfası geliyor vpn aç deyince vpn programı açılıp vpn aktif oluyor mesela dizi uygulamasına yeni bölüm geldi mi diyebiliyorsun ve sana en son bölümleri gosteriyor ama siri apple in dışındaki uygulamalarla çalışmıyor

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Siri de turkce var sadece apple programları ile çalışıyor cortana 3.parti uygulamalarla da çalışıyor mesela örnek verdiğim gibi tweet at deyince twitter açılıyor tweet atma sayfası geliyor vpn aç deyince vpn programı açılıp vpn aktif oluyor mesela dizi uygulamasına yeni bölüm geldi mi diyebiliyorsun ve sana en son bölümleri gosteriyor ama siri apple in dışındaki uygulamalarla çalışmıyor

zaten başka ne kullanıyoruz ki başka neleri yönetsin bize twiter face snapcat periscop younow youtube tapatalk google araması hava durumu bunarı kullanıyoruz genelde

furyzer0

furyzer0

Üye
zaten başka ne kullanıyoruz ki başka neleri yönetsin bize twiter face snapcat periscop younow youtube tapatalk google araması hava durumu bunarı kullanıyoruz genelde
Siriye de yakında gelecek ama şu an mevcut değil işte bu ozellikler ios 10 ile getirmeyi planlıyorlar

phasan

phasan

Üye
Suriye cokta olmasa yakın asistan bana gore cyda

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Üst Alt