Samsung’un Giriş Seviyesi Yeni Akıllısı Sgh-t399 “garda” Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

 • 8 Ekim 2013
 • 363 Okunma
 • 2 Cevap

 1. 8 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Geçtiğimiz günlerde sunduğu yeni büyük ekranlı akıllısı Galaxy Note 3 yanı sıra, son dönemde oldukça popüler hale gelen akıllı saat olarak da ilk cihazı Galaxy Gear ile ortalığı kasıp kavuran Samsung, 2013 3. çeyrekte de rekor gelir ve kar rakamları ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Samsung her ne kadar üst seviye ile daha çok ilgi çekse de, düşük bütçeli kullanıcılar içinde bir çok ürün sunmakta. Şimdi de Samsung’un bu düşük fiyatlı akıllı telefonlarından bir tanesi ortaya çıktı. Samsung SGH-T399 Garda olarak ortaya çıkan yeni akıllı telefon Twitter üzerinden @evleaks tarafından sunuldu. @evleaks bilindiği üzere akıllı telefon ve tabletler hakkında ki ilk bilgilerin kaynağı.

  Bu yeni akıllı telefonun Amerika Birleşik Devletleri‘nde faaliyet gösterenT-Mobile cep telefonu operatörü üzerinden sunulacağı belirtilmekte. GFXBench üzerinden de yeni akıllının teknik özellikleri hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Bunlara bakacak olursak eğer:

  Yeni akıllı telefon 480×800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran yanı sıra 1.4Ghz saat hızında çalışan işlemci içeren yonga seti ile gelecek. Şimdilik ne ekran büyüklüğü ne de, yonga setinde ki işlemcinin çekirdek sayısı ve modeli hakkında bilgi mevcut değil.

  Samsung SGH-T399 Garda akıllı telefon Android 4.2.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi üzerinde çalışacak. Grafik işlemci olarak da Mali-400 ile gelecek. Çok yakında daha detaylı bilgilerin ortaya çıkmasını bekliyoruz.

  Samsung’un giriş seviyesi yeni akıllısı SGH-T399 “Garda” ortaya çıktı
   


  Yazan: ANIL

  Sponsorlu Bağlantılar
  Buğra bunu beğendi.
 2. 8 Ekim 2013 #2

  Buğra

  Buğra

  Tek çekirdek mi acaba :hmmm
   
 3. 8 Ekim 2013 #3

  Dexter Morgan

  Dexter Morgan
  çöp
   
  Buğra bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 14:49