Samsunglarda Merak ettiğim bir konu samsungcular bakın lütfen

 • 8 Mayıs 2011
 • 10036 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Samsungların androit tellerini kullanan örneğin, wave ace s 9003 galaxy s, sms olayında iletildi raporu istediğiniz zaman hücresel gibi iletildi diyip kapanıyormu yoksa sms olarak geliyormu? ben iletildi raporu sms olarak görmek istiyorumda kullananlar yazabilirmi.
   


  Yazan: izo37
 2. Hı cvp yokmu arkadaşlar.
   
 3. bu konuyu bende merak ettim..wave değilde ben androidde yani galaxylerde nasıl oluyor merak ettim?
  bende tam tersi görünsün kaybolsun istiyorum nokiadaki gibi bidaha onları silmekle uğraşmak istemiyorum..
   
 4. Aynacım dediğin gibi nokialar öyle samsungların bu özelliğini seviyorum zaten ben, icabında arabayla yolda giderken sms attığın adam tünele girdi epeyce uzun bi tünel farzet :D yada düşünki şarzı bitti, telefonunda iletildi dicek yada demicek herneyse habire gönderdiğin smsin raporunamı bakmak iyi yoksa sms gelir gibi iletildi gelmesimi iyi? sms attıgın adam telini açtığı zaman smsini alacak ve sanada iletildi diye titreşimli yada sesli sms uyarısı gelcek sende diceksinki tamam smsimi okudu hemen arayım kacıttırmadan:) bu yüzden cok işime yarıyor iyi izah edebilmişimdir umarım. :D
   
 5. tabi tabi dediğini anladım haklısın ama banada tam tersi işime yarıyor:ehe ben çok mesajlaırım günde 100 ortlama atarım yani.hatta bir gün samsung kullanayım dedim her mesajımda iletildi geldi 1 sildim 2 sildim 3 sildim 4.cüye çıldırdım:ehe:ehe:ehe 10 dk kullanamadım uyuz etti beni yaaa nokiaya devam dedim:d:
  nokiayada iletildi bölümü var ne güzel gönderdiğin iletildiyse orada grulandırılıyor zaten silmeklede uğraşmıyorsun..ben çok mesajlaşan biri olduğum için sil sil bıkkınlık gelmişti ondan sevmedim yani:D
   
 6. bi ayarı yok muymuş bende merak ettim şimdi ??
   
 7. Bekliyoruz valla kullanan bunu söyleyebilir ancak bize :)
   
 8. galaxy de hücresel mesela ekrana bir kutu çııyor mesaj iletildi diyor siz tamam deyince kapanıyor yada bekleyincede kapanıyor ama galaxy de bu.
   
 9. peki o iletildiyi sonrada görmek istersek nasıl görebiliyoruz? gelen kutusunamı gidiyo ayrı bir bölümmü var iletim raporları adında?
   
 10. Samsungların iletildi raporu isteğini açtığınız zaman genelde sms olarak geliyor inş bu özelliği koyarlar zaten rapor istemeyenler bunu kapatabilirler bu özellik olması iyi bence arkadaşlar.

  ----------Eklendi @ 01:53:51 ---------- Yazıldı @ 01:52:21 ----------

  yokmu galaxy s kullananlar ya yazıverselerya....
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 01:40