SamsungApps Üyelik ?

 • 18 Nisan 2011
 • 11644 Okunma
 • 7 Cevap

 1. Arkadaşlar şimdi kies üzerinden bağlanıp kendi samsungapps hesabımızla değil de başka bir arkadaşımızın hesabıyla giriş yapsak acaba onun indirdiği uygulamaları bizde bedavaya tekrar kies üzerinden telefona indirebilir miyiz ?
   


  Yazan: cehili
 2. Mantikli. bi dene bakalimda bizim öyle arkadaslarimiz yok yani parayla satin alip indireninden :d züğürtûk hepimiz. hesaptan aç indirilenler kisminda görünüyorsa ne mutlu sana.
   
 3. Benim de yok işte :) Ama eskiden ücretsiz indirilip şimdi paralı olan oyun ve programları (Nfs shift,wamocamera vs) bedavaya indirebiliriz. Bir arkadaşın üyeliği lazım denemek için :)
   
 4. X-7

  X-7
  Sorduğun cinliği denedim ben olmadı.Adamlar önlemi almış.Arkadaşının indirdiği şeyi bilgisayarına indirebiliyormusun ama yükleme kısmına gelince yüklenmiyor
   
 5. Sağol . En azından denedik :)
   
 6. kesinlikle :naughty:
   
 7. arkadaşlar wave 2kullanıyorum bu cihazla iş yerimin güvenlik kamerası görüntülerini evimdeyken izleyebilirmiyim bu işlemi arkdaşlarım iphone telefonlarıyla yapabiliyorlar ben yapabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim
   
 8. Uygulama indirilirken herkesin hesap ve telefon modeline göre algoritmalanan 128 bit bir ID ile app dosyasına yazılmış şekilde iniyor. Bu yüzden olmuyor. Şu anlık nasıl değiştirileceği ile ilgili bir çalışma var. yakın zamanda bu ID'yi patch'leyeceğimiz bir uygulama çıkabilir.

  ----------Eklendi @ 13:33:31 ---------- Yazıldı @ 13:31:28 ----------

  Kamera kayıt cihazı mı kullanıyorsun yoksa başka bir cihaz mı? daha açık anlatırsan istediğin olayı yardımcı olmaya çalışırım.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 04:23