Samsung Yeni Üst Seviye “f Serisi” Akıllı Telefon Modelleri Ile Karşımıza Gelmeye Hazırlanıyor

 • 25 Eylül 2013
 • 413 Okunma
 • 1 Cevap

 1. Samsung bir çok farklı alanda sunduğu ürünlerle teknoloji meraklıları tarafından tercih edilen firmaların başında geliyor. Güney Kore kökenli dünya devi firma akıllı telefon pazarında da sunduğu ürünlerle pazarın lider üreticisi olma unvanına sahip.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Samsung özellikle üst seviyede amiral gemisi, Galaxy S Serisi ile rekor satış rakamlarına ulaşıyor. Hatırlanacağı üzere firma Nisan ayında Galaxy S4 ile karşımıza gelmişti. Ayrıca firmanın bir başka akıllı telefon serisi olanGalaxy Note da akıllı telefon meraklıları tarafından ilgi görüyor. Galaxy Note Serisi‘nde Samsung en yeni modeli Galaxy Note 3′ü 4 Eylültarihinde “Unpacked”etkinliğinde duyurmuştu.

  Şimdi de Güney Kore tabanlı site ETNews üzerinden gelen bilgiye göreSamsung yeni bir üst seviye akıllı telefon serisi ile daha karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Bu yeni serinin Galaxy F olarak adlandırılacağı iddia edilmekte. Bu yeni akıllı telefon serisinin metal malzeme kasa ile geleceği ve yeni tasarım ile sunulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

  Donanım açısında çok fazla bilgi bulunmazken, Samsung’un bu akıllı telefon serisinde kendi üretimi yeni nesil Exynos 5 Octa yonga setine yer vereceği, kamera olarak da OiS desteğine sahip 16MP kamera yer alacağı belirtiliyor. Henüz ekran büyüklüğü ve çözünürlüğü hakkında bilgi ise bulunmamakta.

  Fiyat açısından ise Galaxy Note modellerinden daha yüksek fiyata geleceği yönünde bilgiler mevcut.

  Samsung yeni üst seviye “F Serisi” akıllı telefon modelleri ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor
   


  Yazan: ANIL
 2. Tizen ile gelme olasılığı ? :hmmm
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 21:51