samsung wawe alıcam bi yardım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'-Extazy-'

Üye
    Konu Sahibi
samsung wawe alıcam bi yardım ?
arkdaşlar ben samsung wawe alıcam
ama fiyatı ne kadar hiç bilmiyorum
sorunları ne bilmiyorum aldıgım zmaan beni pişman edermi?
en fazla ne kadar vermeliyim
en az ne kadar vermeliyim cepvalrı bekliyorum :megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon:

silver021

silver021

Üye
ben 948 e hepsiburadan almıştım.
sanırsam en güvenilir ve en ucuz yer orası.
almanı kesinlikle tavsiye ederim kaya gibi cep telefonu.
dokunmatik ekranı diğer ceplere göre benzersiz kılıyor samsung wavei.
ekran çizilmior ancak herşeye çok duyarlı. elin ıslakken kullanırsan başına iş açabilir.
1ghz işlemcisi zaten herşeye yetior. süper hızlı. samsung apps programları çok uyduruk birtek onda sıkıntı çekersin.
ama onun dışında parasının tam karşılığı

'-Extazy-'

Üye
    Konu Sahibi
prgoramları zamanla iyi olur inş..
oyunların videolarını izledim fenaaa
bu kadarmı aradaslar ? ? ? ??

_-Engin-__

Üye
alan pişman almayan bin pişman:d:

kapadokyali25

Üye
Arkadasim Ben Yaklasik 4 Aydir Kullaniyorum Ondan Once iphone Kullaniyordum iphone Bakiyorsun Colugun Cocugun Herkesin Elinde Var Turkiye de Izine Gittigimde Cebimden Cikarttim Arkadasin Birisi Wauww Cin Malimi Dedi O Gun Bitti Iphone Bende Cunku Yan Sanayisi iphonenin Bayagi Gelismis Ve Caka Acisindan Hic Guzel Degil
Samsung Wawe Ise Harika Aliminyum Kaplama Batarya Super Gidiyor Dokunmatiklik Harika Ekran Cok Saglam Yegenim Ekranini Masa Kenarina Vurmasina Ragmen Ekranda Cizik Bile Yok

Hizi Super Cok Yakinda App Larida Cogalicaktir Nitekiminde Yeni Bir Isletim Sistemi Ve Bazi Sikintilar Olacaktir Ama Kesinlikle Tavsiye Ederim

Secim Yapmak Zorunda Kalirsan iphone,Wawe,Galaxy Arasinda

Galaxy s
Wave
iphone
Olarak Dusun

İspanyol

İspanyol

Üye
kardeş sorun bir eğer internete girer dosya indirmeye kalkarsan telefon çakar indiremezsin opera mini bi çözüm ama indirmek işkence oluyo ondada
sorun 2 navigasyonu kötü
sorun 3 iyi uygulamalar para ile satılıyo ama beceririm dersen spoof yöntemi ile bir çok oyunu beleşe getirebilirsin
birde iyi tarafları var tabi
süper amoled ekran muhteşem görüntü veriyo hd kamera çekimi ağır çekim modu arkadaşların dediği gibi süper hız film izlerim dersen telden hd televizyonlardan bile daha net izlersin blutooth 3.0 touch wiz 3.0 mükemmel dokunmatik teninden başka (ör. kalem gibi aletlele ekrana dokunamazsın algılamaz statik elektrikle algılar )buda parmaklarınıla dokunacaksın demek oluyo ama kış geldi eldiven giycez napçaz bilmiyom :) he unutmadan facebook you tube daily motion gibi sitelerden video izleyebilirsin kısacası sorunlar olsun dersen bakma başka tele al gitsin

ripeboy

Üye
bnde wave s7233e var multi toch var bu yüzdende dokunamatiği çok hasas en iyi özelliği de bu daha bi problemini görmedim

caner90

caner90

Üye
bnce grdüğüm en ii telefonlardan biri (galaxy s hariç :D)
süperamoled ekran çok ii
bnce al bn 15 gün önce aldım 900 tl aldım
iphone 3 g wardı ama samsung aldığıma pişman değilim

_-Engin-__

Üye
999 teknosadan aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt