samsung wave kamera bilinmeyen.

• 11 Kasım 2010
  • 1796 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar samsung ceptelefonunu aradım wave hakkında bilgi almak için bana kamerasının 7.5 mp oldugunu söyledi ben 5 mp olarak biliyordum hatta bunu duydugumda bir daha sordum samsung wave GT-S8500 e baktıgınızdan eminmisiniz diye evet dedi bende benim bildigim kadarıyla kamera 5 mp oldugunu söyledim oda bana benim ekranımda gözüken bilgi budur dedi. :) dogrumudur? :allalla: :naughty:

Yazan: Noks
  2. yooo ayarlardada 5mp den üstünde bi ayar yok :S ayrıcatelpa dahil tüm sitelerde 5mp olduğuda vurgulanıyor.hiçbir sitede bununla ilgili bi yazıyada karşılaşmadım şahsen

3. 7.5 mp diye bi pixel yokki kardeş bu başarı ve telpadakiler bi cacık bilmiyo geçen hafta ben telefonu yazılım atsınlar diye werdim adam eline aldı tuş kilidini açamadı daha güncelleme nasıl yapacak dedim kendi kendime ::ehe

4. rezil bu adamlar ya telefondan anlamayan ne kadar kişi varsa ya teknik servislerinde görevli ya da müşteri temsilcileri olarak görevli :))

5. haklısınız :) ne bilim bi an şaşırdım ama dogruya dogru 5 mp ama cok kaliteli :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 11:43