Samsung wave hoparlör ve samsung app sorunu

 • 27 Nisan 2011
 • 2764 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar yurtdışından getirttiğim samsung wave model telefonumda şöyle bir sorunum var.hoparlörden ses gelmio ne videolarda ne de müzik dinlerken,sadece kulaklığı taktığımda ses gelio ve samsung app güncellemesi gerekio dio güncelleme yapamıyo güncelleme ekranında takılı kalıo hiç ilerlemiyo bu yüzden application indiremedim uzun süredir.telefonu kiesten güncelledim ama sorunlar geçmedi fabrika ayarlarına falan mı dönsem acaba formatmı atsam onunda nasıl yapıldığını bilmiorum.lütfen bilgisai olan arkadaşlar yardım etsin.
   


  Yazan: nofx1820
 2. arkadaşlar ltfn yardım çok muzdaripim bu konuda
   
 3. kulaklık girişini alkollü bir bezle (tavsiyem kolonyağı) temizle bir ihtimal sorun çözülebilir.
   
 4. multiloader ile guncelleme yap yurt dışı ise
   
 5. şöyle belirteyim hoparlörden ilk başlarda ses geliodu son 2 haftadır ses gelmio google yaptım biraz ve multiloaderla firmware yükseltiym die düşünüorum ancak herkesin versionu xxjf7 falanken benimki BWJL1 spoofla uygulamalarıda beleşe getirmem lazım nası bi yöntem önerirsiniz?????????????
   
 6. 1.2 XXJID Yükledim ses sorunu devam ediyor samsung app düzeldi ancak spoof yapamıorum sürümlemi bi ilgisi var acaba????
   
 7. bu sorun bende de var hoparlörden birden ses gitti daha gelmiyor ancak hoparlörün oraya ağzımı dayayıp üflediğimde ses geliyor. samsung apps a da giriş yapamıyorum giriyo katagoriler falan çıkıyor okadar başka hiç bişe gözükmüyor tam olarak ne yapmamız lazım yada benim problemlerin bu arkadaşınkilerle aynı mı?
   
 8. dün ögleden sonra durup dururken telefonumun ekranında en üstte bir anda "başlatılıyor" ve hemen saniye gecmeden "baglantı kesildi" yazısı cıkmaya başladı.ne oldugunu anlamadım.herhangi bişeylede ugraşmadım ki telefonda böle bişe olsun.ekranda en üstte "başlatılıyor" ve hemen arkasından "baglantı kesildi" yazısı.devamlı o vaziyette tlf.usb girişine kabloyu taktıgınızda cıkan yazı yani.telefonumda yavaşladı.fabrika ayarlarına dönmeyi bile denedim ama düzelmedi.tlf nu şarja ya da pc ye bagladıgımda o yazı gidiyor ama cıkarınca kabloyu bikaç saniye sonra hemen orda.acaba diyorum usb girişinde bi şahse ya da temas sorunumu var..? kafayı yicem acil yardım lütfen..
   
 9. Arkadaşım Önceden arkadaşım telefonuda aynı şekilde olmuştur, garantiye yolladı geldiğinde ise hoparlor filan değişmemiş patlak filan değildi yani, kağıtta ise Softwarepedia mi böyle birşey yuklemişler
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 13:10