Samsung Wave E-Posta Kontrol Süresi.?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

massgrave

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave E-Posta Kontrol Süresi.?
Merhaba..
Telefonun ayarlarından hotmail (windowslive) seçip e-posta adreimi ekliyorum. (Email'leri alabilmek için) Postaları telefona indiriyor bağlantıda herhangi bir sorun yok. Fakat İndir demeden yeni e-posta kontrolu yapmıyor örneğin Nokia'da 15dk, 45dk gibi aralıklarda kontrol edilebiliyor. Bada'da bunu bulamadım ve sanırım yok manul olarak yapılıyor. Bilgisi olan arkadaşlar varmı?

silver021

silver021

Üye
Merhaba..
Telefonun ayarlarından hotmail (windowslive) seçip e-posta adreimi ekliyorum. (Email'leri alabilmek için) Postaları telefona indiriyor bağlantıda herhangi bir sorun yok. Fakat İndir demeden yeni e-posta kontrolu yapmıyor örneğin Nokia'da 15dk, 45dk gibi aralıklarda kontrol edilebiliyor. Bada'da bunu bulamadım ve sanırım yok manul olarak yapılıyor. Bilgisi olan arkadaşlar varmı?

otomatik olarak ayarlayabilirsin. belli aralıklarla internete giricektir. internet paketin varsa sorun yok.
telefonun social hub bölümünden incelersen bulursun.

massgrave

Üye
    Konu Sahibi
farkettim eyvallah.

epitaph77

Üye
ben wave 2 kullanıyorum. social hub bölümünden birşey bulamadım. alma seçeneklerinde sadece

eposta boyutu
silme seçeneği
okudu raporu bilgisi
uzak resim yükleme

seçenekleri var bunun dışında ne sıklıkla kontrol edileceğini nereden ayarlayabiliyoruz.

alcnatly

Üye
Rehber , seçenek , hesaplarım a girin. Aktif olan maıl hesaplarınız gorunecektr. Sağ üstlerince çark şeklinde bi ayar düğmesi var ona bastığınızda zaman aralıkları gelcek. En az 30 dk dan başlıo. Kşke 10 dl fln olsaydı ama 30 dan başlıo. Ben bole yapabıldım

epitaph77

Üye
teşekkürler buldum bende nihayet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt