Samsung Wave 525 ile Bluetooth Kulaklıktan Müzik Dinleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave 525 ile Bluetooth Kulaklıktan Müzik Dinleme Sorunu
Arkadaşlar Samsung Wave 525 cep telefonum ile Bluetooth Kulaklık arasında bağlantı kuruyorum. Telefon görüşmelerinde sorun yok sesler kulaklıktan geliyor ama müzik dinlerken maalesef sesi Bluetooth Kulaklığa aktaramıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Kulaklığın stereo özelliği olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: FormpR
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Markasını ve modelini yazarsan internette bulabiliriz belki.

prozik

Üye
ya bende galaxy s3 var bılgısayar var daha kulaklıgı goremıyor bu cıhazlar galıba bozuk urunu aldım anlamadım sabıt mavı ısık yanıyor ama hıcbır cıhaz göremiyor yardım...................... nedir bu sacmalık... butun gece sarja koyacam.....

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Oribian Q 30 Bluetooth Kulaklık

Ben biraz araştırdım ama hiçbir şey bulamadım maalesef...

Öyle bir şey BİM mağazalarında satılıyor ve hiçbir bilgi yok. Müzik çalarken ses gelmediğine göre stereo özelliğine sahip değil demekten başka bir şey gelmiyor :)

ya bende galaxy s3 var bılgısayar var daha kulaklıgı goremıyor bu cıhazlar galıba bozuk urunu aldım anlamadım sabıt mavı ısık yanıyor ama hıcbır cıhaz göremiyor yardım... nedir bu sacmalık... butun gece sarja koyacam.....

Şarjla alakası yok. Hiçbir cihaz göremiyorsa kulaklıkta sorun olabilir.

• Beğen
Tepkiler: FormpR
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Öyle bir şey BİM mağazalarında satılıyor ve hiçbir bilgi yok. Müzik çalarken ses gelmediğine göre stereo özelliğine sahip değil demekten başka bir şey gelmiyor :)

Bim'den aldım bende. Çok teşekkür ederim yardımların için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt