Samsung wave 2 youtube sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

asar07

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wave 2 youtube sorunu
Arkadaşlar telefonu sıfır almama ragmen wave 2 youtube dakı vıdeoları ızletmıyor. baglantı kuruldu/ baglanıyor/baglantı basarısız dıyıp baglanmıyor. facedekı yada dıger sıtelerdekı vıdeolarda bır sorun yok

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
kardeş internet ayarlarını değiştir turkcell ısp yi kullan gireceksin ve you tube sorunun umarım ortadan kalkacaktır...iyi forumlar...:oke:

asar07

Üye
    Konu Sahibi
turkcell ısp ayarı zaten. wap yada gprs ı denedım yıne aynı. sadece o sıtede sorun :(

sniper_99

sniper_99

Üye
benim ayri bi sorum olacak ben youtubeda video izleyebiliyorum ama kalite cok dusuk yani vidyonun cogu yeri bulanik gosteriliyor. bu butun vldyolarda boyle ayrica hq butonuna da basiyorum yine ayni. ben daha divx kayit yaptiramadim onunla ilgisi olabilir mi sizce neden oluyordur boyle?

recepz

Üye
kayitla alakasi yok youtube 3g ile baglanmiyor wifi ile baglan net olur

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
turkcell ısp ayarı zaten. wap yada gprs ı denedım yıne aynı. sadece o sıtede sorun :(

kardeş ben you tube ye hem wifi hemde 3g den rahatlıkla bağlanabiliyorum sitede hiçbir sorun yok yazılımla alakalı sanırsam telefondaki yazılımın nedir yıldız kare 1234 kare bi söylermisin...?jvjl3 olması gerekiyor en üst ve en son yazılım... Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme dengesis arkadaşımızın konusu... burda mevcut nasıl yapacağın...

----------Eklendi @ 21:17:58 ---------- Yazıldı @ 21:16:18 ----------

benim ayri bi sorum olacak ben youtubeda video izleyebiliyorum ama kalite cok dusuk yani vidyonun cogu yeri bulanik gosteriliyor. bu butun vldyolarda boyle ayrica hq butonuna da basiyorum yine ayni. ben daha divx kayit yaptiramadim onunla ilgisi olabilir mi sizce neden oluyordur boyle?

kardeş gayet net izliyorum ben telefonundaki yazılımı bi kontrol edermisin yıldız kare 1234 kare jvjl3 olması lazım en üst ve son yazılım o eğer oysa tekrar güncelleme flaslama yap forumda mevcut.... Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme dengesis arkadaşımızın konusu...

recepz

Üye
bende jvjk4 var wifi de net kapatinca 3g ile baglaninca bulanik ve kalitesiz arkadaslar sizde nasil..?

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
bende jvjk4 var wifi de net kapatinca 3g ile baglaninca bulanik ve kalitesiz arkadaslar sizde nasil..?

kardeş bende harika en son yazılımı kullanıyorum jvjl3 forumda mevcut dengesis arkadaşımızın konusu yukarıda linkte verdim bir bak dene istersen...iyi forumlar..

recepz

Üye
cevap icin sagol konuya baktim ama cok karisik geldi telefon cokmesin daha kolayi yokmu servise gotursem yapmazmi acaba...?

recepz

Üye
youtube yi 3g ile cok net ve bulanik olmadan izleyen baskalarida varmi yoksa bizmi geride kaldik.?

Cesur31

Üye
montede ve samsung'un pek çok telefon gibi
m.youtube.com
m.dailymotion.com
adresinden sorunsuzca video izlersin
yapman geerken
1-uygulama ayarlarına gir
2-internet ayarı-internet profil:gprs veya wi fi(modem) seç
2-medya oynatıcı-vod ayarı:gprs veya wi fi(modem) seç

bu ayarla kenid taryıcısından tv.spb.com/web adresine girerek 10 türk 100 küsür yabancı tvyi sorunsuz izlersin.

hkama

Üye
dengesis adlı arkadaşın konusuna giremiyorum..lütfen yardım..

grafikbado

Üye
tşk ederim kardeş sağol emeğine sağlık

fullwar

fullwar

Üye
Videoların bulanık olma sorunu için internet ayarlarından önbelleği silin. Telefonu yeniden başlatın. Video izleyememe sorunu için yine internet ayarlarından flashı yürüt dahil tümünü seçili yapın. Ayrıca defaulth olarak tüm indirmeleri hafıza kartına yapın.

mustafa1071

Üye
arklar eger 3g ile wave 2 den youtube e girdinizde videolar yuklenirken baglanti basarisiz diyorsa telefonunuzdan ayarlar/uygulamalar/medya oynaticisi/vod ayarlari ndan eger vodafone ise vodafone interneti secip kaydedin we tekrar deneyin . Bndede acilmiyordu boyle yapinca acilmaya basladi.

balonumben

Üye
3g veya gprs bağlantıları ile önceden net bir şekilde video izlenebiliyordu fakat youtube bu durumu değiştirmiş, bağlantımızın wifi olmadığını anlayınca video düşük çözünürlükle yükleniyor. En azından yabancı forumlarda konu bu şekilde açıklanmış.

Ama galaxy ace de 3g üzerinden videolar gayet net izleniyor?? bende anlamadım
wave için çözüm bulan olursa paylaşmasını bekliyorum

mecquet

Üye
Herkese bu sorun hakkinda cevabi veriyorum : operatorler wave 2 modelinin internet ayarini yanlis veriyorlar(bazilarini) ondan dolayi google ye wave 2 ve hattinizin internet ayarlarini yazin bulursunuz sonra ordaki ayarlari ayarlar>baglantilar>sebeke>baglantilar dan olustur deyip yapin

tohumluklu

tohumluklu

Üye
ARKADAŞLAR BENİM TELEFONDA YOUTUBE AÇIYOR FAKAT VİDEO OYNAT DEYİNCE KARŞIMA (abcde - fghıjk - lmnoprs ) GİBİ SEÇENEKLER GELİYOR. HERHANGİ BİRİNİ SEÇİNCE TELEFON RESET EDİYOR. BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. TELEFONUMUN VERSİYONU (SW VER S85300XXKK5) (CSC VER S8530OXAKK5) GİBİDİR.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
ARKADAŞLAR BENİM TELEFONDA YOUTUBE AÇIYOR FAKAT VİDEO OYNAT DEYİNCE KARŞIMA (abcde - fghıjk - lmnoprs ) GİBİ SEÇENEKLER GELİYOR. HERHANGİ BİRİNİ SEÇİNCE TELEFON RESET EDİYOR. BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. TELEFONUMUN VERSİYONU (SW VER S85300XXKK5) (CSC VER S8530OXAKK5) GİBİDİR.

dostum senin cihaz yurtdışı sanırım telefonunu orjinal roma güncellemen gerekiyor bada-os-genel-destek üst konularında mevcut inceleyebilirsin

tohumluklu

tohumluklu

Üye

dostum senin cihaz yurtdışı sanırım telefonunu orjinal roma güncellemen gerekiyor bada-os-genel-destek üst konularında mevcut inceleyebilirsin
hayir yurtdişi değil faturali garantili cevabin için teşekkür ederim. Ama ben hallettim. Yani telefona yüklediğim kur'an-i kerim programi youtube videolarini engelliyor. Nasil yapiyor bilmiyorum. Kur'an-i kerim programini silince videolari göstermeye başladi. Youtube sorunu olan arkadaşlar haricen yüklediğiniz bazi programlari silerek tekrar youtube videolarini açmaya çalişin derim.

Üst Alt