Samsung wave 2 ye skyfire kurulabilir mi?...

Sponsorlu Bağlantılar

mavrick

mavrick

Üye
O senin kendi kişisel görüşün bi şey diyemem. Bende bana yeter diyorum. 5mp değilya ona şükür. :D O çipin ile her türlü şeyi bağlıyabiliyormusun. Flaşbellek, wırılees(kablolu) mause, klavye vs.vs.vs o işlere ben girmem hakanla görüş :D Çift mic. Video kaydı yapabiliyormu peki, avi oynatıyormu peki.

:kop::kop:beni kendi gorusum degil adamlarin gorusu :ehe:ehe:ehe

5 mp ama senin 8 i yiyor buda kaniti

bu arada ben mouse u klavyeyi sata diski hatta televizyona hatta video playera hatta dvd cameraya hatta noteboka wireless olan herseye dlna denilen tekn baglniyorum kablosuz anladin sen onu siz kablolarla ugrasin:ehe hakanla gorusuyom ben zaten,birde avi demissin yuh dedim ula wave dunyada ilk divx sertifikali tel kralini oynatir,asil sen avi oynatiyonmu,448 kpbs li 720p avi at bakalim teline oynatiyomu ondan sonra yaz

Starsley

Gsm arenasına ne bakıcam ben orda saçma sapan sonuçlar çıkıyor. Biz kablolarla değil wırılees ile set olarak bağlanıyoruz. Tek tek değil :D Avi yi seninki hiç oynatmıyor. :D Benimki 1 çeşidini oynatmasa ne olur. 1 ini es geçmişsin neyse daha yeni başladım. 1gb rom varmı. Dünyanın en iyi gpu su olan GPU: PowerVR SGX530 Sahipmi senin tel. 10.2mb tarayıcı hızı varmı.

mavrick

mavrick

Üye
Gsm arenasına ne bakıcam ben orda saçma sapan sonuçlar çıkıyor. Biz kablolarla değil wırılees ile set olarak bağlanıyoruz. Tek tek değil :D Avi yi seninki hiç oynatmıyor. :D Benimki 1 çeşidini oynatmasa ne olur. 1 ini es geçmişsin neyse daha yeni başladım. 1gb rom varmı. Dünyanın en iyi gpu su olan GPU: PowerVR SGX530 Sahipmi senin tel. 10.2mb tarayıcı hızı varmı.

gsmarenaya ne bakicakmis artis yaa,o zaman sen yapta arastirma sana inanalim,ahh canim benim gecen anlattim gercegi,sende hakan gibi en iyi gpu saniyosun)) gecen hakana cevanini verdim birdaha konuyu acmadi,avi oynatmiyormu kanitlayimmi???kim demis oynatmiyor diye??divx sertifikasi diyorum sende olmayan hani.rom meselesini de kapattik daha once sana demistim unutmussun 1.9 rom var wavede..sende 512 ram varmi acaba???:ehe 10.2 tarayici hizi derken 3gyi kastediyosan evet var bilmedigim biseyler soyle :d: bak hatta hakanin kaniti bu ingilizcan varsa bak NEC PowerVR SGX545 in degerlerine bak bakiyim 40 milyon yaziyor sizinki 32 milyon broadcommu iyi oku ne yazmis

ayrica ne senin ne hakanin bu saate kadar bilmediginiz bisey var wave 800 mhz de o kral oyunlari takilmadan aciyor 1 ghz de degil yani original ap mode denilen modda buda size kapak olsun

soserious

Üye
Aranıza kara kedi olarak girmek istemem arkadaslar ama sunu soylıyeyım daha demın avi.formatında Stargate Universe seyrettım telde .Oynatmıyor demesın kımse yanı :evet: .Hadi iyi tartısmalar

Starsley

OoO arkadaş sallada bende yiyim :D web browser da 10.2mb HPSDU varmı. 1.9 rom bi zahmet göster. 8gb dahili hafıza varmı. 10.5mm inceliğe sahipmi. Hadi onu bırak ÇELİK kasa varmı. :D ingilizce yok kusura bakma.

silver021

silver021

Üye
10.2Mbps veri iletisimi var internet hizi olarak cok hizli. ayrica aviyi oynatabiliormu demis kralini oynatior. bende ara kedilerdenim. adam bilip bilmeden konusuor. hadi canim naş naş kendi forumuna bakta konuş. forumunuzdaki şikayetleri dinlemekten sikildindami buraya satışiosun. bak pek kimselerin sikintisi yok. o yüzden sikinti yaratma.

Starsley

Ben bu zamana kadar takılarak açmadım oyunları haberin olsun. Gayet güzel açtı.

ganster86

Üye
tartısmaya gerek yok dünyanın en iyi grafik çipi powerVR dir ve suan iphone 4 de galaxy s ve wave de kullanılıyor . belki baska modellerde de vardır ama su kesin n8 c7 nin neydüğü belirsiz grafik donanımına bin basar.
ayrıca wave avi oynatıyor. pc deki gibi adobe flash player suan android 2.2 var ben galaxy s de acmadığı video yok tam ekran izleyebiliyorum flash 10.2 ile.

mavrick

mavrick

Üye
OoO arkadaş sallada bende yiyim :D web browser da 10.2mb HPSDU varmı. 1.9 rom bi zahmet göster. 8gb dahili hafıza varmı. 10.5mm inceliğe sahipmi. Hadi onu bırak ÇELİK kasa varmı. :D ingilizce yok kusura bakma.

buyur kanit
rom yaziyor orda kullanilabilir ve tum rom

wavede 8gb lik modelde var buda o

celik degil c7 nin kasasi eloksallı aluminyum ,n8 ve wavenki puruz olmayan ,parlak eloksalli aluminyumdur yani daha iyi ,Eloksal nedir?
Eloksal (anodik oksidasyon, anodic oxidation), alüminyum ürünlere uygulanan en önemli yüzey işlemidir.yani n8 ve wave bu puruzsuz sekilde uygulanmis ama c7 de oyle degil

Starsley

Sallama gir nokia.com Al sana site Kasa ÇELİK 10.5mm Buda wave nin gerçek tarayıcı verileri

----------Eklendi @ 16:00:34 ---------- Yazıldı @ 15:59:23 ----------

7.2mb Ve class 10

mavrick

mavrick

Üye
tartısmaya gerek yok dünyanın en iyi grafik çipi powerVR dir ve suan iphone 4 de galaxy s ve wave de kullanılıyor . belki baska modellerde de vardır ama su kesin n8 c7 nin neydüğü belirsiz grafik donanımına bin basar.
ayrıca wave avi oynatıyor. pc deki gibi adobe flash player suan android 2.2 var ben galaxy s de acmadığı video yok tam ekran izleyebiliyorum flash 10.2 ile.

aynen suan 545 modeli cikmis super

----------Eklendi @ 16:07:52 ---------- Yazıldı @ 16:01:36 ----------

Sallama gir nokia.com Al sana site Kasa ÇELİK 10.5mm Buda wave nin gerçek tarayıcı verileri

----------Eklendi @ 16:00:34 ---------- Yazıldı @ 15:59:23 ----------

7.2mb Ve class 10

bu site demi girdim hic oyle bisey yazmiyor bulda bana gonder

tamam 7.2 olsun varsin o dusuk olsun

Starsley

Başlığı değiştirmişler. :D Reklam başlığını koymuşlar. Kaçırdın.. Aynen böyle yazıyordu. PARLAK PASLANMAZ ÇELİK ve Gerçek Cam yüzey şimdi ise METAL olmuş.

mavrick

mavrick

Üye
Ben bu zamana kadar takılarak açmadım oyunları haberin olsun. Gayet güzel açtı.

o zman butun n8 ciler yalanci

----------Eklendi @ 16:14:46 ---------- Yazıldı @ 16:13:25 ----------

Başlığı değiştirmişler. :D Reklam başlığını koymuşlar. Kaçırdın.. Aynen böyle yazıyordu. PARLAK PASLANMAZ ÇELİK ve Gerçek Cam yüzey şimdi ise METAL olmuş.

onlar satis teknigi tabiki degiscek inanma onlara arastiranlara bak sen.ne oldu beniki cikti:ehe

Starsley

Arkadaş yalan değil açılışta falan sorun yok. Bi aspalht 5 te çok az kasma var. Onun haricinde bende öyle bi problem yok.

----------Eklendi @ 16:18:20 ---------- Yazıldı @ 16:15:52 ----------

Yok arkadaşım bak resimlere Harbi ÇELİK ben araştırim bulur sana gönderirim. Aliminyum değil olsa neden yazmasınlar. Metal yazıyor.

----------Eklendi @ 16:23:47 ---------- Yazıldı @ 16:18:20 ----------

Neyse arkadaşlar çok sakindi bada bi heyecan olsun dedik. Güzel oldu. Arada yaparız yine ben bi S^3 bakam.

mavrick

mavrick

Üye
Arkadaş yalan değil açılışta falan sorun yok. Bi aspalht 5 te çok az kasma var. Onun haricinde bende öyle bi problem yok.

----------Eklendi @ 16:18:20 ---------- Yazıldı @ 16:15:52 ----------

Yok arkadaşım bak resimlere Harbi ÇELİK ben araştırim bulur sana gönderirim. Aliminyum değil olsa neden yazmasınlar. Metal yazıyor.

bak simdi bizm forumda hic oyunum takiliyor diyen cikmadi ama s^3 de nerdeyse hergun cikiyor,kodlama hatasini bahane edenle rvar,peki koca gameloft oyunu kontrol etmeden piyasaya suremi hayir tabiki bence bu s^3 kroniik bir hata

Starsley

Doğrudur kardeş ama bende sadece aspahlta nitroya basınca hafif kasma oluyor. Onun haricınde hiç bir oyunda kasma yok. Hero of sparta tamamen oyunla alakalı.

Üstündağ

Üstündağ

Üye
    Konu Sahibi
Rebel kardaş bu c7 nin kendi browseri flash içeriklerini destekliyor mu tabi tamamını demiyorum.bide usb otg c7 de var wave 2 de yok mu?Biraz bilgilendirirsen iyi olur.Ya yeni tel alacağım bu iki tel arasında gidip geliyorum.........

Starsley

Evet, var %85 izlersin. Usb otg wave de yok.

Starsley

Hayır. Ama zaten girdiğin 10 sitede 8 inde izlersin. Kesin. İlerde pr3 ile 10.2 de gelir.

Üst Alt