Samsung wave 1

Sponsorlu Bağlantılar

bornovahmed

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wave 1
000

cehili

cehili

Üye
Kardeşim hiç bulaşma öyle 1yıl kendi teknik servis hizmetimiz var diyen yerlere. O fiyata 2.el daha temiz bulursun. 1100çeken galiba gittigidiyoru diyorsun. 1ay önce bende o adama sordum aynı fiyatı banada çekti. Ben şansıma buldum ama şu an çok zor bulamazsın. Yanlış hatırlamıyorsam gold.com.tr de 1tane vardı bir bak o siteye

bornovahmed

Üye
    Konu Sahibi
000

cehili

cehili

Üye
Inşallah hayırlısı olur kardeşim. Gold da vardı ama orada teknosa kadar güvenilir bir site. Neyse hayırlı olsun.

bornovahmed

Üye
    Konu Sahibi
000

Yigit315

Yigit315

Üye
Hoca. Madem o kadar titizsin neden o telefonu aldınki sen?:ahSana sattikları telefon SPOT .Garantisi felan yok.Ben telefonculuk yaptım bir dönem.Sen hiç kıllanmıyormusun ? 1.000 tl lik telefon.Ve bilinmeyen bi yer sana 500-600 tl diyor.İade edebiliyorsan geri ver gitsin.VE birtane 8500 Wawe2 al derim ben:oke:

bornovahmed

Üye
    Konu Sahibi
000

cehili

cehili

Üye
Aldığın siteyi özelden göndersene kardeşim bir bakiyim ben.

Yigit315

Yigit315

Üye
hayirlisi olsun be mübarek.

ata11111

Üye
Ancak sözüm bundan sonra samsung alacaklara ve özellikle wave düşünenelere.Bu telefonu bir seneye yakın oldu alalı. samsunga güvenip 980 liraya yakın fiyatla wave aldım telefonu aldıktan sonrajava diye alt programın yeni versiyonlarının yüklenmediğini öğrendik ama internette alt versiyonnla filim bile seğredemezmişim onuda sayelerinde öğrendim.aranızda bazı arkadaşlar dailymotiondan izle diyen arkadaşlar vardır belki ama bilinki internet gibi bir denizde sizi küçük bir adaya mahkum ediyorlar.ayrıca orada istediğiniz filimleride bulamazsınız.ekran çözünürlüğü iyi ya filim seğredecez ya hikaye...hacı murata (124) arabaya FERRARİ motoru takmak gibi bir şey , kullanamıyorsunuz.Ekrandan bahsetmişken hani o HD filim çektiğiniz telefonumuz varya görüntüyü çekerken filmin içinde devamlı birşeyler uçuşuyor.Programsal bir hata olması lazım ama yaklaşık bir senedir çözülemedi özellikle akşamları veya mekan içi çekimlerde devamlı etrafınızda ışıklar uçuşuyor.:angry:Açıklayıcı olması açısından bazı arkadaşlar yeni versiyon yüklet düzelir derlerse(kimdir onlar anlamıyorum:bilmm))telefonumda enson SÜRÜM OLAN GT 8500 YAZILIM SÜRÜMÜ BADA 1,2----1103101719LISS8500JVKC1 var.Bu olaylarla ilgili telefon mümessili ile görüşmelerimde hep bir muhatap buldum ama bana verdiği yanıt bu yazılımların geleceği konusunda kibarca telkinde bulunmak oldu insanların cebinizden parayı aldıktan sonra kibar kibar sizi nasıl kazıkladık demelerinden hoşlanan arkadaşlar için tatmin edici olabilir ama telefonda vaadedilen işlemler düzgün olmayıp birde çalışmazsa hiçbir anlamı yok benim için.O YÜZDEN ARKADAŞLAR SAMSUNG MANTALİTESİNİ SİZE ANLATMAYA ÇALIŞTIM DİLİM DÖNDÜĞÜNCE.SAMSUNG ALIRKEN ÇOK DÜŞÜNÜN , ÖZELLİKLERİNİ KARŞILAŞTIRMAKLA UĞRAŞMAYIN ÇÜNKÜ DÜZGÜN ÇALIŞMIYORLAR.İMKANINIZ VARSA ARKADAŞINIZDAN BİR SÜRELİĞİNE ALIN VE DENEYİN SONRA ( EĞER MEMNUN KALIRSANIZ:kotu:) PARA VERİP KENDİNİZE ALIN.BİZİM AMACIMIZ BU ÖZELLİKLERİ KULLANABİLECEĞİMİZ BİR CİHAZ ALMAK GÖRÜNTÜ ALMAK VE HAVA ATMAK DEĞİL DİYENLER BU YALANLARA KANMAYIN.KEŞKE BİRİSİDE BENİ UYARSAYDI ŞİMDİ BİRAZ DAHA BEKLEYİP ŞU ANDA ** I PHONE 4 ** ALIRDIM GERÇEK 5 MP KAMERA VE İNTERNETTEN FİLİM İZLEME ŞANSI OLURDU.AKLIMA GELMİŞKEN FACE GİRİYORSUNUZ YA ORADADADA AYNI PROBLEM VAR FİLİMLERİ İZLİYEMEZSİNİZ.YANİ DİKKAT EDİN PARALARIMIZI HAKSIZCA GASP EDİYORLAR.HERKESE SELAMLAR:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Emreİku

Emreİku

Üye
ata arkadaşım gerçekten çok aydınlatıcı bir yazı olmuş.tebreik ederim seni :oke:bazı zamanlar aldığıma pişman oluyorum wave 1'i.herkes diyo ki iphone'un sadece adı var.ama değil arkadaş adamlar bu işi biliyolar.ne javayla uğraşıyosun ne de herhangi bi konuda sıkıntı yaşıyosun.en yakın zamanda kesinlikle düşünüyorum değiştirmeyi.İphone 4 kesinlikle mükemmel ötesi bir telefon...