Samsung telefonlara güncelleme yolda liste içeride.

Sponsorlu Bağlantılar

Mcsilifke

Kapalı Hesap
Galaxy Y mi ?!

Artles

Artles

Üye

Note 2 nin donanımı En az android 7-8 calıstıracak kadar yeterli.bknz Galaxy S en son 2.3.6 almıştı ama 4.2.2 yi canavar gibi çalıştırıyor.

Her türlü gider diyosun yani samsung kessede farketmez :D

ozgur_473

Üye

Note 2 nin donanımı En az android 7-8 calıstıracak kadar yeterli.bknz Galaxy S en son 2.3.6 almıştı ama 4.2.2 yi canavar gibi çalıştırıyor.
benim galaxy minide en son 2.3.7 aldi ama 4.2.2 rom calistirio olay portlayanda yani cyanogenmod varken sirtimiz yere gelmez :)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Daha 4.1.2 gelmedi ki Türkiye'ye :/

furkey

Üye
Heyt be android 5 e kadar kesin :) sonra diyorlar ki ios her türlü güncelleme alıyor al sana android güncellemesi :)

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
Android 7 ye kadar gidecek malzeme var galaxy s3 te desteği daha 4 yıl kesemez samsung çünkü 40 milyon kullanıcıyı bertaraf edemezsiniz

geographerr

geographerr

Üye
Peki ne zaman çıkacak bu güncelleme?

Buğra

Buğra

Admin
galaxy young nasıl 4.2.2 alacak yoksa yanlışmı yazıldı ilginç :hmmm

SilentOne

SilentOne

Üye
bende onu dusunuyorum galaxy y hayret ediyorum

- - - Eklendi - - -

zaten sgs3 son güncellemeyi alsın 1 yıl daha da romlarla güncelleme aldık mı tamamdır

qxpeace

Üye
şimdi ace2 hangisini alıyomuş son olarak

Symbianize

Symbianize

Üye
Arkadaşımın Ace2 si var ve 3 aydır jb bekliyor zavallım Android 5 çıkacak hala jb bekliyo ios 4ever

furkey

Üye
Arkadaşımın Ace2 si var ve 3 aydır jb bekliyor zavallım Android 5 çıkacak hala jb bekliyo ios 4ever

Yorum bulamıyorum sana kardeşim... 2 bine aldığın telefonla 700-800 liraya aldığın telefonu aynı kefeye koyacaksan iOs forever tabii :)

ka_za

ka_za

Üye

Farzetki ios 7 cikdi güncellerken bi fark yaşayacağına inaniyormusun? Yada ios 6 da 5 de olmayan ne gördün? Sadece laf kalabalığı ve isim değişikliği bizdeki 2.3 lerden ics ye gecisdeki farkı gör hala böyle yorun yaparmisin merak ediyorum. Adında yanlış eski sanirim. iosize yap yakışır :)

Türe

Türe

Üye
4s e ios 6 ile birkaç şey hariç hepsi verildi.

Yigit315

Yigit315

Üye
abicim iyi hoşda biz daha 4.1.2 bekliyoz ne alamet bi iş bu güncelleme işi yaa :hmmm

ozakin70

ozakin70

Üye
Samsung tan wonder için daha stabil ve daha rahat bi güncelleme istedik çok mu istedik ya illa ıcs veya jb gelsin istemiyoruz (verirse alırızda :D) bize stabil sorunsuz bi güncelleme gelse driverlar güncellense yeter illa adama room yükletecekler yani

furkey

Üye
4s e ios 6 ile birkaç şey hariç hepsi verildi.

Arkadaş ondan bahsetmemis arkadaşın demeye çalıştığı apple genel olarak güncellemelerde bir değişiklik yapmadığı. Bence haklı da. Jailbreak i zorlastirmak, arka plana wallpaper eklemek, top bar koymak ve siri dışında bir güncelleme yapmadılar gözle görülür :D tabii eski ios sürümlerini kullanmadım ondan bu konuda cahilim eğer daha geldiyse aydinlatirsan sevinirim :)

Üst Alt