Samsung Star Wifi Süper Tema..!

 • 31 Ekim 2010
 • 2923 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Gereken dosyalar: TkFileExplorer_2.2.rar : Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: TkFileExplorer_2.2.exe

  Videoda belirtildiği gibi, tüm işlemler bittikten sonraki ön-ayar; tuşlayın: *#6984125*# sonra bunu; *#73561*# en son gelen kısımda seçin; URLOCATION. Telefon yeniden başlayacak ve siyah tema eklenmiş olacak.


  Bu kısımda ayrıca anlatılıyor;
  1. TkFileExplorer programına ihtiyacımız var.
  2. Telefonu PCye bağlayın, Samsung PC studio ile connected olsun.
  3. TkFileExplorer'ı başlatın ve "Settings" kısmından port'u seçin (PC Studio programının sürücüleri yüklenmemişse port gözükmez)
  4. "File" > "Connect" tıklayın.
  5. Dosyayı Phone\SystemFS\settings\PreConfiguration \URLOCATION\NV\nv_original.ini buradan bulun ve bunu C diskine indirin. Sonra nv_original.ini dosyasına şu satırı ekleyin " NV_SI_MY_THEME_STYLE=0 " Ve bu dosyayı telefona geri yükleyin. Fakat bu dosyayı telefona geri yüklemeden önce eski dosyayı silin.
  6. "Pre-configuration" yapıyoruz, tuşlayın: *#6984125*# sonra Pre-connfiguration sonta *#73561*# ve son son seçiyoruz: URLOCATION. Telefon yeniden başlayacak ve siyah tema eklenmiş olacak. Fakat sonra yeşil veya kırmızı temayı seçerseniz siyah tema uçar, geri getirmek için "Pre-configuration" işlemini yapmanız gerekir. (En basit olan işlem) Yanlış yaptığınızda oluşabilecek hatalardan kendiniz sorumlusunuz.
   


  Yazan: Teneekeee
 2. çalısırsa + rep telefona bısı olursa varya
   
 3. caps falan ekleseydin iyiydi.
   
 4. arkadaslar ben bunları yapamıyorum ya daha yenı aldım telefonu samsung wifi birisi yardımcı olsun ltfn piskopat_08_ask@hotmail.com
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 05:25