Telefon Tavsiyesi samsung s8530 ne düşünüyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musadogru

Üye
    Konu Sahibi
samsung s8530 ne düşünüyorsunuz
merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum samsung s8530 almayı düşünüyorum ve sizlerin bu telefon hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum

Uruloki

Uruloki

Üye
aslında wave2 iyi güzel cihaz bence uygulama yönünden eksik kalırsın o kadar tabi bu fiyat aralığınada bağlı ne kadar çıkıcak fiyat

pRime.

pRime.

Üye
Güzel, hızlı bir cihaz.

musadogru

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bende uygula yonunden bıraz korkuyorum nokıa c7 de dusunmustum ıkısı arasında kaldım

Uruloki

Uruloki

Üye
arkadaşım sen ne istiyorsun telefondan onu söyle

musadogru

Üye
    Konu Sahibi
tefondan beklentım ınternet hızı ve medya gıbı ozellıkler tabı bıde mesaj yazdıgım ıcın dokunmatık kalıtesı

Uruloki

Uruloki

Üye
multimedya da bence C7 derim internet pek hızlı değil ama yakında gelecek bir güncelleme ile düzelcek ayrıca dokunmatiği kapasitif olduğu için bir sorun olmaz ama wave i bilemediğim için bir şey diyemiyorum

Starsley

O zaman C7 derim. İsteğindeki en iyi şartlar bunda var. Tekrar söylüyorum isteğindeki şimdi biri zıplar. :D

musadogru

Üye
    Konu Sahibi
tesekkuller arkadaslar sızlere kolay gelsın

Starsley

Rica. Bekleriz.

whatamata

Üye
uyg yok birşey yok git android yada symbian al,badana madana boş

Uruloki

Uruloki

Üye
yok arkadaş ben şu multitasking olayını öğrenince hepsinş geçtim

Uruloki

Uruloki

Üye
çoklu uygulama açma android 5taneden fazla açmaya izin vermiyor bada 3taneden fazlaya zaaaa xD öldüm ya ondan hızlılar demek

Starsley

Hahahahaha koptum ya :D :D Daha yenimi gelecek.

whatamata

Üye
çoklu uygulama açma android 5taneden fazla açmaya izin vermiyor bada 3taneden fazlaya zaaaa xD öldüm ya ondan hızlılar demek

kardeş yanlışın varbada 22 küsür açıyor

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye

bir yanlışın olmasın?? şu anda benim internet açık.. müzik dinliyorum fm radyo arka planda bekliyor.müzik çalar arka planda bekliyor.. takvim vs gibi uygulamalar da var.. senin 3 uygulama açılmasına izin veriyor dediğin olayda bir yanlışlık var

silver021

silver021

Üye
evet bi yerinden zirt atmak budur herhalde. 3 uygulama derken akil sağliği yerinde deildi galiba arkadaşin.

whatamata

Üye
bir yanlışın olmasın?? şu anda benim internet açık.. müzik dinliyorum fm radyo arka planda bekliyor.müzik çalar arka planda bekliyor.. takvim vs gibi uygulamalar da var.. senin 3 uygulama açılmasına izin veriyor dediğin olayda bir yanlışlık var

imzan nerden alıntı dostum??

hoss

hoss

Üye
tavsiye ederim güzel telefon :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...