Samsung S7 tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S7 tavsiyesi
selamünaleyküm. samsung s6 kullanıcısıyım. s7 ile değiştirmeyi düşünüyorum. telefonun garantisi yeni bitti. telefonum gayet temiz. ikinci el samsung s7 almak istesem üzerine ne kadar vermem gerekir sizce. telefonculara pek güvenmiyorum kazıklanmak istemiyorum. s7yi batarya ve hafıza kartı okumasından dolayı istiyorum kullanıcı yorumları da benim için önemli. kullananlar memnun mudur ? teşekkürler.

Wandeta

Wandeta

Üye
Ben çok memnunum kendi kullanım tarzıma göre batarya 2 gün gidiyor bir sıkıntısınıda görmedim ..Telefonunu bayılere satma çok ucuza senden alıp çok temiz dıyerek başkasına pahalı satıyor kendin satabiliyorsan sat internetten veya çevrene veya hiç olmadı ver birine kullansın

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Ben çok memnunum kendi kullanım tarzıma göre batarya 2 gün gidiyor bir sıkıntısınıda görmedim ..Telefonunu bayılere satma çok ucuza senden alıp çok temiz dıyerek başkasına pahalı satıyor kendin satabiliyorsan sat internetten veya çevrene veya hiç olmadı ver birine kullansın
telefonumu birine satmaya kaltıgımda kaca satmalıyım veya takasa girsem ne kadar fark versem iyidir ? cevaplarınız için teşekkürler

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bir an konuyu benmi açtım diye baktım

Wandeta

Wandeta

Üye
telefonumu birine satmaya kaltıgımda kaca satmalıyım veya takasa girsem ne kadar fark versem iyidir ? cevaplarınız için teşekkürler

Fiyat konusunda bilgim yok maalesef googleyi araştır ıkıncı ellere ne fıyat koymuslar sizde telefonunuzun kozmetigine göre fıyat belirleyebilirsiniz

KD1907

KD1907

Üye
Telefon güzel bi sıkıntısı yokta eğer çok bi fark varsa para olarak bence alma s6 da seni götürür çünkü

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Telefon güzel bi sıkıntısı yokta eğer çok bi fark varsa para olarak bence alma s6 da seni götürür çünkü
Çok bi fark varsa alamam zaten de ben hafıza kartı ve bataryanın amperinin yuksek olmasindan dolayi degisim istiyorum

KD1907

KD1907

Üye
Çok bi fark varsa alamam zaten de ben hafıza kartı ve bataryanın amperinin yuksek olmasindan dolayi degisim istiyorum
Hafıza kartı okey de amperini çokta şeyapma bence en fazla 30 40 dk daha iyi gider pil ömrü

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bunca yıldır telefon kullanan biri olarak söylüyorum ne kadar batarya amperi yüksek olursa olsun en fazla 1 saat farkeder ben her akşam şarza takarım adam s7 edge 2 gün şarzı gidiyor diyor sen bana verde ben göreyim o şarz süresini dipnot telefonda ne kadar çok uygulama okadar çabuk biter şarz

• Beğen
Tepkiler: KD1907

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Bunca yıldır telefon kullanan biri olarak söylüyorum ne kadar batarya amperi yüksek olursa olsun en fazla 1 saat farkeder ben her akşam şarza takarım adam s7 edge 2 gün şarzı gidiyor diyor sen bana verde ben göreyim o şarz süresini dipnot telefonda ne kadar çok uygulama okadar çabuk biter şarz
Valla grenify ile butun programlari uyutuyorum yine de 3 saat ekran süresi göremiyorum bile. S7 baya iyi ekran süresi veriyormus 5 saat falan

KD1907

KD1907

Üye
Valla grenify ile butun programlari uyutuyorum yine de 3 saat ekran süresi göremiyorum bile. S7 baya iyi ekran süresi veriyormus 5 saat falan
En az 5 alırsın. Hatta başlarda 6 ile başlıyo sana bağlı git gide düşer ama diyim

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
En az 5 alırsın. Hatta başlarda 6 ile başlıyo sana bağlı git gide düşer ama diyim
4 saate de raziyim. Baya bi inceleme videosu izledim kamerasi falan guzel begendim gibi

• Beğen

hukum

Üye
S7 edge kulanıyorum arkadaşın dediği gibi fazla saat kulanıyorum diyenlere aldanma.özel romlarla vs anca pil idare ediyor birde oyun ve sosyal medyayı çok kuşanıyorsan hiç birtelefon 3 saat ti geçmez.lenovanın lenovo p2 telefonu anca 5000 lik pil var.zamanında s7 edge almadan çıksaydı onu alırdım.arkadaşlarımdan 2 kişiye aldırdım onlar çok memnunlar özelikle pil konusunda..

KD1907

KD1907

Üye
S7 edge kulanıyorum arkadaşın dediği gibi fazla saat kulanıyorum diyenlere aldanma.özel romlarla vs anca pil idare ediyor birde oyun ve sosyal medyayı çok kuşanıyorsan hiç birtelefon 3 saat ti geçmez.lenovanın lenovo p2 telefonu anca 5000 lik pil var.zamanında s7 edge almadan çıksaydı onu alırdım.arkadaşlarımdan 2 kişiye aldırdım onlar çok memnunlar özelikle pil konusunda..

??

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye
Bende s6 dan s8 geçesim var s6 çok iyi bir telefon ama pil sıkıntısı var ama sen s6 yi 900 1000 tl rahat satarsın elden satarsan 1300 1400 tl den satarsın s7 çok iyi alabilirsen al :)

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theeternal

theeternal

Üye
değişsen iyi edersin s6nın batarya çöp
pil sıkııntı olmuyorsa s6da çok iyi telefon ama sen bilirsnyani

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Var mi kullanan yorum yapabilecek. Pil kamera hız nasıldır

murat3702

murat3702

Üye
S7 ile ekran sürem. Altta gmail, wifi, data, gps, sürekli çalışıyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Üst Alt