Uygulama Samsung S6 Edge Smart View Saçmalığı

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S6 Edge Smart View Saçmalığı
Herkese merhaba

Bu nasıl işliyor bilmiyorum ama bildirim panelinden smart view I açınca Cihaz bulunamadı diyor , daha sonra merak ettim acaba uygulamayı indirip bakıyım dedim , uygulamada tv mi gördü ama bildirim panelinden smart view I aktif edince cihaz bulunamadı diyor , bu nasıl bir saçmalık çözemedim bilgisi olan var mı ?.

hikmet366

hikmet366

Üye
Herkese merhaba

Bu nasıl işliyor bilmiyorum ama bildirim panelinden smart view I açınca Cihaz bulunamadı diyor , daha sonra merak ettim acaba uygulamayı indirip bakıyım dedim , uygulamada tv mi gördü ama bildirim panelinden smart view I aktif edince cihaz bulunamadı diyor , bu nasıl bir saçmalık çözemedim bilgisi olan var mı ?.
Telefonun ekranın tv ye yansıtıyor ben hep kullanıyorum tvden oyun oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım

Eğer cihaz bulunamadı diye hata alırsan tekrar dene tekrar dene bulana dek

Buldu diyelim bağlanamamiyirsun diyelim ozamn tv nin wifi direct kapat tekrar dene

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Ya şimdi durum şöyle, Samsung un smart view uygulamasını Galaxy apps ten indirdim , o tvyi aynı WiFi ağında iken buluyor ama bildirim panelinden aktif edilen smart view ise cihaz bulunamadı diyor ve uygulama planda ise sadece cihazdaki foto ve videoları oynatma var , normal olandaki gibi ekranı yansıtma yok, bunun bi çözümü yok mudur tv nin yazılımı güncelledim servis menüsünden sıfırladım ama sonuç aynı

hikmet366

hikmet366

Üye
Tv de ekran paylaşımı diye birşey varmı tv nin markası nedir

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Tv de ekran paylaşımı diye birşey varmı tv nin markası nedir

Samsung smart tv , oyun oynuyorum vb dedin ya ekran paylaşımı o olmuyor mu?

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Samsung smart tv , oyun oynuyorum vb dedin ya ekran paylaşımı o olmuyor mu?
Evet o oluyor ama tv de ekran paylaşımı diye bir bölüm olması gerek benim tvde öyle

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Evet o oluyor ama tv de ekran paylaşımı diye bir bölüm olması gerek benim tvde öyle

Tam oralar nerede acaba o bölüm hangi başlık altında yani ? Smart hub da yok
Televizyon smart tv ama screen mirror özelliği yokmuş o yüzden o şekilde hata veyormuş

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Tam oralar nerede acaba o bölüm hangi başlık altında yani ? Smart hub da yok
Televizyon smart tv ama screen mirror özelliği yokmuş o yüzden o şekilde hata veyormuş
Bildirim panelini çektiğinde smart wiew tıkladığında direk TV'leri tarıyor ama tv de screen morging bir şey yani ekran paylaşımı diye bir bölüm olmalı onu açman gerek telefonun onu görülebilmesi için

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Bildirim panelini çektiğinde smart wiew tıkladığında direk TV'leri tarıyor ama tv de screen morging bir şey yani ekran paylaşımı diye bir bölüm olmalı onu açman gerek telefonun onu görülebilmesi için

Telefondaki yerini biliyorum ama tv de o özellik yokmuş, sadece All share ve ağ üzerinden tv den medya oynatma varmış sabahtan beri 3 kere samsung dan sordum 3. De yok dediler adamı kanser eder bunlar

• Beğen

Üst Alt