Telefon Tavsiyesi samsung s4 mü note 2 mi???

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye

Bro senin gibiler akıllı cihaz alsın ya hakkını veriyorsun cidden :ehe

Daha Note 2'mi modifiye etmeye başlamadım :ehe modifiye edilince bu canavar neler yapabiliyor merak ediyorum açıkçası.Çünkü orjinal haliyle bile aşırı hızlı.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
HD çekim derken ? Anlamadım onu. Cihaz zaten HD çekmiyor mu

PriZm

PriZm

Üye
HD çekim derken ? Anlamadım onu. Cihaz zaten HD çekmiyor mu

F-Hd video çekim ve oynatma.

+ olarak iphone un açmadığı .mkv videolarınıda hd-r cözünürlükte 60 fps ye kadar oynatabiliyor.

enterneoll

enterneoll

Üye
s4 ama daha büyük ekran istiyorsan note 2 :)

tapatalk

tapatalk

Üye
s4 tereddüt bile etmem şahsen. donanimda sinif atladi samsung

PriZm

PriZm

Üye
Ben Note 2 yi tercih edebilirdim şahsen.Dev ekran telefon bir başka.

Edit:Note 2'im yokken.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar şu durumu da düşünmek gerekiyor. Tamam S4'ün özellikleri iyi güzelde ekran Fu-ll HD, o yüzden oyunlarda sıkıntı yaratabileceğini düşünüyorum. Birde internet dersen büyük ekran daha iyidir.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Arkadaşlar şu durumu da düşünmek gerekiyor. Tamam S4'ün özellikleri iyi güzelde ekran Fu-ll HD, o yüzden oyunlarda sıkıntı yaratabileceğini düşünüyorum. Birde internet dersen büyük ekran daha iyidir.
galaxy s4 Türkiyede
PowerVRSGX 544 grafik işlemcisi ile sunulacak (bildiğim kadarı ile ipad4 de kullanılan aynı işlemci) ayrıyetten note 2 de ki 2gb. ram ddr2 s4 deki 2gb. ram ddr3 . adreno 320 li cihazların oyun konusunda belki haklı olabilirsin ama powervr sgx 544 mp3 kullanan bir cihazın oyunlarda kasma yapacağını zannetmem....

PriZm

PriZm

Üye
galaxy s4 Türkiyede
PowerVRSGX 544 grafik işlemcisi ile sunulacak (bildiğim kadarı ile ipad4 de kullanılan aynı işlemci) ayrıyetten note 2 de ki 2gb. ram ddr2 s4 deki 2gb. ram ddr3 . adreno 320 li cihazların oyun konusunda belki haklı olabilirsin ama powervr sgx 544 mp3 kullanan bir cihazın oyunlarda kasma yapacağını zannetmem....

Note 2 deki ram ddr3.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

Note 2 deki ram ddr3.

eminmisin kardeşim ; biliyorum bu tip konularda bilgilisin ve kullandığın cihazda note 2 sanırsam ; internetten ne zaman baksam note2 nin ddr2 olarak görünüyor. rica etsem elinde cihaz donanımı hakkında bilgi veren bir program varsa bir kontrol edermisin. ne demiş atalarımız bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :ehe

PriZm

PriZm

Üye
eminmisin kardeşim ; biliyorum bu tip konularda bilgilisin ve kullandığın cihazda note 2 sanırsam ; internetten ne zaman baksam note2 nin ddr2 olarak görünüyor. rica etsem elinde cihaz donanımı hakkında bilgi veren bir program varsa bir kontrol edermisin. ne demiş atalarımız bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :ehe

Bende xda da ve wikipedia sayfalarında görmüşdüm.Ramin türünü gösteren program bilmiyorum bulmam gerek ilk önce :D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

Bende xda da ve wikipedia sayfalarında görmüşdüm.Ramin türünü gösteren program bilmiyorum bulmam gerek ilk önce :D
eğer dediğin gibi ddr3 ram var ise note2 de bize diyecek tek bir şey kalıyor; Samsung büyüksün vesselam :ehe şimdi baktım biraz xperia z ve htc one da bile ddr 2 olarak görünüyor ram . Sadece s4 de var galiba ddr3 ram eğer dediğin gibi note2 ye ddr3 ram i geçen sene koyduysa samsung ; o zaman bu adamlardan korkulur....

Türe

Türe

Üye
eğer dediğin gibi ddr3 ram var ise note2 de bize diyecek tek bir şey kalıyor; Samsung büyüksün vesselam :ehe şimdi baktım biraz xperia z ve htc one da bile ddr 2 olarak görünüyor ram . Sadece s4 de var galiba ddr3 ram eğer dediğin gibi note2 ye ddr3 ram i geçen sene koyduysa samsung ; o zaman bu adamlardan korkulur....

Ddr 3 se harbi oha :oha: benim pc dekiyle ayni :D

Zen17

Zen17

Üye
Arkadaş bak istersen S4, yazılmdan donanıma, boyuttan işlevselliğe her yönden note2 e göre daha iyi. O telefon yerine aklının note2 ye kayması için S4ün en az 2500tl ile çıkmış olması lazım. Ancak ben de dahil bu forumdaki birçok insan gibi telefon manyağı değilsen S3 de senin işini fazlasıyla görür, onu da bir düşün. Androidde ilk deneyimin olduğu için bunu da ekledim ama S4 alırsan pişman olmazssın. Yalnız 1 yıla kalmadan S5 çıkar sonra hayal kırıklığına uğrama :ehe

Türe

Türe

Üye
Evet artik apple sayesinde klasiklesti amiral gemileri her yil cikiyor :zzz: :)

Byceom

Üye
Daha yenilikci ve daha güclü cihaz istiyorsan s4

Şehriyar

Şehriyar

Üye

Burda ddr2 olarak yazıyor :hmmm

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bu arada one x ddr3 yazıyor :D

Üst Alt