Samsung S3 GT-I9300 için en iyi yazılım hangisidir önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

byrm41

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S3 GT-I9300 için en iyi yazılım hangisidir önerileriniz
S3 yazılım atıcam yada root deniyor galiba. Şarjı uzun giden kasmayan ısınmayan hızlı olan yazılım hangisidir. Lolipop olur Kitkat olur. Önereceğeniz hangisidir forumda arkadaşlar

gacvokem

Üye
sırayla dene kardeş hangisi hoşuna giderse onla devam s3 için olan efeextreme yada note4 v4.4.4 öneririm

Musti190738

Musti190738

Üye
S3 yazılım atıcam yada root deniyor galiba. Şarjı uzun giden kasmayan ısınmayan hızlı olan yazılım hangisidir. Lolipop olur Kitkat olur. Önereceğeniz hangisidir forumda arkadaşlar
qs rom var neatrom var imperium v33 final var hangisini istersen ara biraz forumda

onrgcr

onrgcr

Üye
kardes dedğin model içil bi yazılım bilmem ama genelde en iyi performans kitkattadır eger rom yüklersen kitkat tabanlı olsun yani cm11

405 eror

Üye
Lollipop romlarında genelde ısınma oyunlardan atma çabuk şarj bitmesi gibi sorunlar var ama yinede denediklerimden en stabili blisspop du

kitkat istiyorum diyorsan
kitkatlardan en guzeli bence blekota note4 lite

ama cok oyun oynarim stabil bise lazim diyosan liquid smooth milestone ı tavsite ederim

mtrhsts

mtrhsts

Üye
Stock italy kullaniyorum herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim 320-400 arasi ram kullanimi ve uzun sarj suresi ama tabiki gereksiz uygulamalari kaldirmak sartiyla

ademtasdan

ademtasdan

Üye
Stock italy kullaniyorum herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim 320-400 arasi ram kullanimi ve uzun sarj suresi ama tabiki gereksiz uygulamalari kaldirmak sartiyla

hangi rom ? bendede italya stock rom var memnun değilim. link verirmisin rica etsem...

mtrhsts

mtrhsts

Üye
Forumda vardi bi ara linki bilmiyorum