Yardım Samsung Pass Geçici olarak kullanılamıyor(çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Pass Geçici olarak kullanılamıyor(çözüldü)
Cihazım s6 edge birkaç gündür samsung pass i aktif etmek istiyorum ama bana hep geçici olarak kullanılamıyor diye hata veriyor nedir bunun sebebi yada sizde de var mı ?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Türkiye'de daha yeni kullanıma sunulmayacak mı bu servis?

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'de daha yeni kullanıma sunulmayacak mı bu servis?
Cihazımda aktif olarak geldi. İnternette oturum açınca samsung pass ile açma geliyor giriş yapınca geçici olarak kullanılamıyor diyor bilmiyorum daha kullanıma sunulmadı mı ?

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Bu gün bi güncelleme geldi onu yapınca bu geçici olarak kullanılamıyor sorunu gitti şimdi aktif etmeyi deniyorum ama bu seferde sürekli aauthentication framework yanıt vermiyor hatası veriyor. Ey samsung bi kere de bozuk olmayan android ver be
Aynı sorunu yaşayanlar olursa diye nasıl çözdüğümü yazayım

Galaxy Apps ten uygulama güncellemelerinin hepsini yapın

Daha sonra deneyin eğer uygulanıyor kısmında takılı kalırsanız samsung pass i komple kapatıp cihazı yeniden başlatın

hikmet366

hikmet366

Üye
Bende 7.0 geldiğinden den beri kullanıyorum bir sıkıntı yok ama sen sorun yaşamışsın [emoji4]

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Ben iki aydır aktif olarak kullanıyorum bu özelliği ama hiçbir sorunla karşılamadım daha.

Azicik

Üye
Bu gün bi güncelleme geldi onu yapınca bu geçici olarak kullanılamıyor sorunu gitti şimdi aktif etmeyi deniyorum ama bu seferde sürekli aauthentication framework yanıt vermiyor hatası veriyor. Ey samsung bi kere de bozuk olmayan android ver be
Aynı sorunu yaşayanlar olursa diye nasıl çözdüğümü yazayım

Galaxy Apps ten uygulama güncellemelerinin hepsini yapın

Daha sonra deneyin eğer uygulanıyor kısmında takılı kalırsanız samsung pass i komple kapatıp cihazı yeniden başlatın

Hocam şimdi ben bu galaxy apps ten tüm güncellemelri yaptım fakat o sürüdürülüyor kısmında takılı kalmadım yine aynı hatayı verdi.Birde samsung passın ikonu yok telefondan ayarlardan buluyorum.Ve son olarak cihazım daha önceden rootlanmıştı ondan olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler

06Nurettin

Üye
Hocam şimdi ben bu galaxy apps ten tüm güncellemelri yaptım fakat o sürüdürülüyor kısmında takılı kalmadım yine aynı hatayı verdi.Birde samsung passın ikonu yok telefondan ayarlardan buluyorum.Ve son olarak cihazım daha önceden rootlanmıştı ondan olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler
bende samsung s7 edge de root yaptığım için kullanamıyorum..acaba siz kullanmayı başarabildinizmi..?

z.turk30

z.turk30

Üye
Ülkemizde kullanılamayan özellik "samsung pay"
Samsung pass rootlu stok romda çalışmazken,custom romlarda sorunsuz çalışır

06Nurettin

Üye
Ülkemizde kullanılamayan özellik "samsung pay"
Samsung pass rootlu stok romda çalışmazken,custom romlarda sorunsuz çalışır
ben custom rom lardada çalışanını görmedim..acaba bir örnek link verebilirmisiniz rom için..

z.turk30

z.turk30

Üye
Dr. Ketan N12 rom

z.turk30

z.turk30

Üye
Cümleyi google üzerine kopyalayın önünüze çıkacak ilk konu; rom hakkında bilgi ve indirme linklerinin olduğu xda geliştirici topluluğu sayfası olsun. O dünya mükemmel

Üst Alt