SAMSUNG NOTE 10+ IME ATMA

Sponsorlu Bağlantılar

higlift

higlift

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG NOTE 10+ IME ATMA
Merhaba Arkadaşlar Note cihazım var yurtdışından N975F buna nasıl ıme atabilirim,
istanbuldayım doğubankta yapıyorlar bu işleri ama kendim yapmak isterim, az çok bu işlere bilgim var, samsung too ve chimera var sanırım, ama bunlara ücretli daha önce deneyimleyen var ise paylaşırsa sevinirim.
iyi forumlar.

Buğra

Buğra

Admin
Bu konuyla ilgili olarak açık şekilde anlatım veya yönlendirme yapmayalım çünkü imei yazmak yasal olmadığı için direkt anlatımlar sıkıntı yaratıyor. Ücretli tool ve box harici Samsung cihazlar için bir yöntem ben görmedim. Huawei tarafı da benzer şekilde ücretli tool ile birçok işlem yapılabiliyor aksi pek mümkün değil

higlift

higlift

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, Teşekkürler haklısınız yasal olmadığından sıkıntı olabilir. peki şunu sorayım genel bir bilgi olarak ıme değişmi sonrası cihaz güncelleme almaya devam edermi.

Buğra

Buğra

Admin
Merhaba, Teşekkürler haklısınız yasal olmadığından sıkıntı olabilir. peki şunu sorayım genel bir bilgi olarak ıme değişmi sonrası cihaz güncelleme almaya devam edermi.
Samsung tarafında bilgim yok bu konuyla ilgili ama Xiaomi tarafında twrp menü üzerinden farklı rom veya güncellemeler yüklemede sorun olmuyor. OnePlus tarafında hiçbir sorun yok her şey orj haliyle kullanabiliyorsunuz.

Üst Alt