Samsung Müzik Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Samsung Müzik Uygulamaları
Arkadaşlar, ben telefonumda bayağı bir süredir cyanogenmod kullanıyorum. Dolayısıyla Samsung'un orijinal müzik uygulamasını kullanamıyorum. Onun yerine cyanogenmodun Apollo adlı bir uygulaması var, ama o da pek hoşuma gitmedi. Farklı müzik çalar uygulamaları da denedim ama onlar da pek sarmadı. Ben yeniden orijinal samsung müzik çaları yüklemek istedim ama sistemden olsa gerek yüklemedi. Telefon zaten rootlu. Acaba indirdiğim apk uzantılı dosyayı telefonumda nasıl çalıştırabilirim? Her seferinde uygulama yüklenmedi hatası alıyorum. Veya yüklense bile ikona tıkladığımda ''Music Durdu'' uyarısı alıyorum.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaşlar, ben telefonumda bayağı bir süredir cyanogenmod kullanıyorum. Dolayısıyla Samsung'un orijinal müzik uygulamasını kullanamıyorum. Onun yerine cyanogenmodun Apollo adlı bir uygulaması var, ama o da pek hoşuma gitmedi. Farklı müzik çalar uygulamaları da denedim ama onlar da pek sarmadı. Ben yeniden orijinal samsung müzik çaları yüklemek istedim ama sistemden olsa gerek yüklemedi. Telefon zaten rootlu. Acaba indirdiğim apk uzantılı dosyayı telefonumda nasıl çalıştırabilirim? Her seferinde uygulama yüklenmedi hatası alıyorum. Veya yüklense bile ikona tıkladığımda ''Music Durdu'' uyarısı alıyorum.
Merhaba.
Root olarak fazla bilgiye sahip değilim ama yine de düz olarak kendi bildiklerimle yardımcı olmaya çalışayım.
Öncelikle Android cihazınıza APK uzantılı uygulama yüklemek için Ayarlar menüsünden Uygulamalar > Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.
Müzik uygulamaası olarak mağazadakilere baktınız mı?
Link:
Bak ne buldum, çok önceden hemen aynı durum ile ilgili konu açılmış > samsung galaxy s3 4.1.2 müzik çalar

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2498213
meyrock

meyrock

Üye
Titanium backup ile mevcut muzik çaları yedekle... ne olur ne olmaz. Sonra yine titanium backup ile muzik calar iligli kısmı tamamen kaldır. Play store dan samsung music i indir...
Play store da zaten var samsung müzik çalar uygulaması.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2498213

Üst Alt