Samsung monte türkçe firmwareli route 66 türkçe destekli

Sponsorlu Bağlantılar

metin_nn

Üye
navigasyon ücretlimi acabA?

baranselona

baranselona

Üye
tşkler

--------------- Ekleme ---------------

route 66 ya girerken sol üst köşede bir yazı çıkıyor sonra kilitlenip kalıyo 20sn sonra hani download yapıyoruz ya kırmızı yazı çıkıyor bundada sarı uploand yazısı çıkıyor napabilirm acaba ??

bu sorunların hiçbirinin olmaması lazım yüklemede yanlışlık yapmış olmalısınız eğer tam yükledim doğruydu diyosanız telefonunuzdan GPS ayarlarından otomatik indirmeyi açın ama internet profilini bir wifi modem olarak seçin- konunun başında anlatılanları harfi harfine yaparsanız böyle sorunlarla karşılaşmazsınız

navigasyon ücretlimi acabA?

hayır ücretsiz bedava

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Navigasyonun ücretsiz olduğunu söylemişsiniz, ama başka birisi de haritaları indirmenin ücretsiz olduğunu ama navigasyonun(bir yerden başka bir yere 3 boyutlu olarak yol tarifi) ücretli olduğunu söylüyor. Bu konuya tam olarak aydınlatabilir misiniz, ona göre telefondaki orjinal firmware'i değiştirmek istemiyorum.

baranselona

baranselona

Üye
Navigasyonun ücretsiz olduğunu söylemişsiniz, ama başka birisi de haritaları indirmenin ücretsiz olduğunu ama navigasyonun(bir yerden başka bir yere 3 boyutlu olarak yol tarifi) ücretli olduğunu söylüyor. Bu konuya tam olarak aydınlatabilir misiniz, ona göre telefondaki orjinal firmware'i değiştirmek istemiyorum.

GPS ücretsiz haritalar-kadın erkek sesi ücretsiz ama sür ve yürü komutu 19.99 euro ve sür ve yürü olmadanda kullanılabiliyor yani yerinizi bulabiliyor harita üzerinde görüntülüyor ve hareketinizi algılayıp nekadar hızla gittiğinizi ayarlıyor..

sonlevent36

sonlevent36

Üye

benim tek merak ettiğim telefonda bu tarz bir görüntünün oluşma ihtimali nedir? (anladığım kadarıyla 20 dolar karşılığüında mümkün)

baranselona

baranselona

Üye

benim tek merak ettiğim telefonda bu tarz bir görüntünün oluşma ihtimali nedir? (anladığım kadarıyla 20 dolar karşılığüında mümkün)

o ok oluyor arabayla giderken veya hızlı yürüyünce 3 boyutlu halinede geliyor ama yol tarifi yok yani mor çizgi sadece yıllık 19.99 euro

sonlevent36

sonlevent36

Üye
ilgin için teşekkürler, o zaman yükleyebilirim.

arkadaşlar kusura bakmayın biraz fazla soruyorum ama emin olmak istiyorum. bu firmware'i yükledikten sonra telefon 3g çekim gücünde bir değişim oluyor mu, turkcell internet-wap-gprs ayarlarında veya normal arama ayarlarında bir sıkıntı oluyor mu, sorun çıkardığı java uygulamaları oluyor mu ve google maps hangi versiyonla geliyor? Firmware'i yükleyenler bu deneyimlerini anlatabilir mi acaba?

baranselona

baranselona

Üye
google maps 3.0.2 yanlış hatırlamıyosam ama önemli değil nasıl olsa route66 var :)

3g vb hiçbir sıkıntı yok sadece FW yükledikten sonra bütün profiller gidiyor yeniden kaydetmen gerekiyor internet profillerini

arama ayarlarındada hiçbir sıkıntı yok

TÜRKÇE SÖZLÜK gidiyor yani sözlükte türkçe yok

java uygulamalarında herhangi bir sıkıntı yok

temalar değişik siyah yerine siyahla karışı kahverengi yeşil yerine yeşille karışık açık yeşil gibi değişik bi renk var :)

mp3 çalarda normal FW lerde listeden bir şarkı seçildikten sonra listeye tekrar girdiğimizde listenin en başına dönüyordu ama route66 lı FW de kaldığı yerden devam ediyor

telefonun kapanıp açılışı reklamlı (plus) olarak açılıyor ama tk file explorer ile düzeltilebiliyor

ekrana tastekin arkadaşımızın verdiği bilgilerle orange iconları eklenebiliyor(tk file explorer ile)

kamera falan sorunsuz orjinal fw gibi

task manager-qwerty klavye yok

rickkky

Üye
Cihazınızı PC ye bağlamadan önce en azından bir defa navigasyon programını çalıştırınız

route 66 da bu adımın ilerisine gecemiyorum, tabi ki telefonda navigasyonu çalıştırıp denedim sonrasında ve gecmedi, yardım lutfen

baranselona

baranselona

Üye
telefon ayarlarından GPS ayarlarına girin ve ordan otomatik indirmeyi açık olarak ayarlayın ama GPS internet profilini boş bir wifi yada hattınız hariç bişey ayarlayınki kontör gitmesin route 66 otomatik indirme açık olmadan çalışmıyor hata veriyor bu yüzden GPS ayarlarından GPS profilini dediğim gibi boş ayarlayın kontör gitmesin

sonlevent36

sonlevent36

Üye
google maps 3.0.2 yanlış hatırlamıyosam ama önemli değil nasıl olsa route66 var :)

3g vb hiçbir sıkıntı yok sadece FW yükledikten sonra bütün profiller gidiyor yeniden kaydetmen gerekiyor internet profillerini

arama ayarlarındada hiçbir sıkıntı yok

TÜRKÇE SÖZLÜK gidiyor yani sözlükte türkçe yok

java uygulamalarında herhangi bir sıkıntı yok

temalar değişik siyah yerine siyahla karışı kahverengi yeşil yerine yeşille karışık açık yeşil gibi değişik bi renk var :)

mp3 çalarda normal FW lerde listeden bir şarkı seçildikten sonra listeye tekrar girdiğimizde listenin en başına dönüyordu ama route66 lı FW de kaldığı yerden devam ediyor

telefonun kapanıp açılışı reklamlı (plus) olarak açılıyor ama tk file explorer ile düzeltilebiliyor

ekrana tastekin arkadaşımızın verdiği bilgilerle orange iconları eklenebiliyor(tk file explorer ile)

kamera falan sorunsuz orjinal fw gibi

task manager-qwerty klavye yok

cevabın için çok teşekkürler

rickkky

Üye
telefon ayarlarından GPS ayarlarına girin ve ordan otomatik indirmeyi açık olarak ayarlayın ama GPS internet profilini boş bir wifi yada hattınız hariç bişey ayarlayınki kontör gitmesin route 66 otomatik indirme açık olmadan çalışmıyor hata veriyor bu yüzden GPS ayarlarından GPS profilini dediğim gibi boş ayarlayın kontör gitmesin

yanıtınız için teşekkürler ancak programın sağ üst köşesinde samsung monte olarak telefonumu görmesine rağmen "navigasyon programını tanımadı" hatası vermeye devam ediyor. Bir kere Route 66 yazılımı mevcut dğeil, yüklensin mi şeklinde bir soru sordu evet dedim ama hiç bir şey yapmadı. Benim merak ettiğim bu yazılımla alınması gereken yazılımı biri upload etse ben alamaz mıyım? (biraz önce tekrar fw yaptım ve yine sonuc aynı)

alper_co

Üye
route 66 programını açınca usb bağlantısıyla bağlıyorum telefoun dediğiniz gibi yığın bellek yaptım sonra hesap oluştur dedim cihaz hakkındaki bilgiler toplanıyor diyo aradan baya zaman geçti hala orda kaldı ne yapmalıyım?

baranselona

baranselona

Üye
daha iki gün önce yaptım hiçbir sorun yoktu ilk sayfada söylediklerini harfi harfine yapın belki rc 2 dosyasını low yapmamışsınızdır

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tesekkurler

rickkky

Üye
ben low yaptım 2 kere denedim olmadı.. mid mi yapsam diye dusunuyorum

baranselona

baranselona

Üye
büyük ihtimalle yanlış bişeyler yüklüyosunuz ben şimdi yükledim hiçbir problem yok hatta task manager ekledim - menüde IM yerine opera mini - utalk yerine ebuddy i ekledim widgettede utalk yerine ebuddy açılıyo telefon cillop gibi oldu route66+task manager var şimdi bide qwerty klavye eklesek muhteşem olur

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82

erkinozy

Üye
hocam task manager nasıl eklediniz bu firmware üzerine?

baranselona

baranselona

Üye
hocam task manager nasıl eklediniz bu firmware üzerine?

önce route66 FW sini yüklüyoruz konunun başındaki gibi

sonrada aşağıdaki linkte anlatıldığı gibi HTC hero mod u yükleyeceğiz

http://www.maxicep.com/samsung/samsung-monte-hero-mod-v1-6-aciklamali-kurulum-420655.html

yükledikten sonra telefonumuzu kapatacağız

ve telefonun kilit tuşu+ kamera tuşu+kapatma tuşularınıın 3üne aynı anda basacağız ve telefon açılırken tema meüsü çıkacak ses kısma ve ses açma tuşlarıyla aşağı yukarı hareket ederek menüden sadece 1 ve 2 nolu yerler işaretli kalacak(21 tane falan vardı sanırım) 1 ve 2 nolu yerler kamera tuşuyla işaretlendikten sonra kilit tuşuyla save edilecek ve phone reset yapılacak bu işlemlerden sonra telefonda tema olmuycak task manager ve route66 aynı anda kullanılabilecek

fakat bu işlemlerden sonra mesajlara 2 sn de dosyalarımada 2-3 sn de girmeye başladı ama geri kalan heryer oldukça dzgün çalışıyor

colakoglu69

Üye
merhabalar

route 66 ile sıkıntım var arkadaşın dediği herşeyi yaptım telefona yükledim route 66 sesleri türkiye haritasını yükledim ancak telefondan navigasyonu tıkladığımda giriyor erkek sesi ile hoşgelsiniz diyor sonrasında dünya çıkıyor 2 saniye geçmeden telefon kapanıp açılıyor nedendir acaba uğraşmama rağmen yapamadım her girişimde telefon kapanıp açılıyor yardımcı olursanız sevinirim...

Üst Alt