Samsung monte türkçe firmwareli route 66 türkçe destekli

Sponsorlu Bağlantılar

lucky0657

Üye
yukarda belirtiğiniz adımla rı uyguluyorum telefonu download moduna alıyorum pc ye bağlıyorum usb den downloader programını çalıştırıyorum fakat resimdeki gibi içi dolu olmuyor...
teşekkür ederim...

alacaejder

Üye
kiesk yüklediğin takdirde düzelecektir

humarbaz_

humarbaz_

Üye
baba süpersin ya bi t mobile yüklemiştim telden gıcık almıştım Allah razı olsun

erkinozy

Üye
Navigasyon programı tanınmıyor uyarısı alıyorum Route66 üzerinden. Önce programı açıp sonra telefonu bağlıyorum. Nerde hata yapıyorum acaba?

humarbaz_

humarbaz_

Üye
bilgisayarının kies olmadan yığın bellek modunda telefonu gördüğünden emin ol eğer görmüyorsa pcnin usb driverını güncelle yığın bellek modunda pc telefonu direk görüyosa zaten route 66 otomatik tanıyo malı seni mağazaya yönlendiriyo

erkinozy

Üye
hallettim, telefondan navigasyon programını açmaya çalıştıktan sonra bilgisayardan algıladı...

kameraman24

Üye
Kardeş eline koluna saglık.Yükledim kullanıyorum çalıştı telefonumda.

llevventt

Üye
Bu telefon süper oldu şimdi :) Arkadaşlar, web sitesinde ROUTE 66 navigasyon yazılımında kampanya var. 2-3 ay önce 125 tl olan navigasyon yazılımı KDV dahil 87.5 tl'ye satılıyor. Satın aldım süper bir şekilde çalışıyor. Elimden düşürmüyorum artık telefonu :) :) :) Bu firmware yapanın ve burada bizimle paylaşanın eline koluna sağlık..

posteriti

Üye
Arkadaşlar bisey sorucam size. Ben bu versiyonu kurum yaklasik 3-4 gündür de kullaniyorum ve cok stabil calisiyor. Oncelikle bunu paylasan arkadaslara tesekkur ederim. Soruma gelicek olursam eger simdi bu navigasyon icin Route66 yazilimini kullanirsak Sür ve Yürü icin Türkiyeden 19,99 euro olarak bir fiyat gorunuyor. Fakat Navking.com sitesinde yine Route66 Navking yaziliminda fiyat 87,5 TL olarak belirtilmis. Aralarinda nasil bir fark var? Kullanan arkadaslar bu konu hakkinda bilgilendirme yaparlarsa cok iyi olacak. Cunku almak istiyorum. Aradaki farkli bilmedigim icin de su an icin kararsizim. Yardimci olursaniz cok sevinirim...

Simdiden tesekkurler

İyi akşamlar

baranselona

baranselona

Üye
o sitede samsung monte yok yani samsung montenin haritası farklı olduğu için olabilir

posteriti

Üye
o sitede samsung monte yok yani samsung montenin haritası farklı olduğu için olabilir

İşte asıl anlamadığım konuda şu ki arkadasimda Nokia 6210 Navigator var ve gecenlerde bir yere giderken kullanmıştık. Haritasının şu anda benim Montede kullandığım haritadan hiçbir farkı yok. Ama belki yön bulmada ve de gidilecek yeri başka bir güzergahtan anlatım bakımından fark olabilir. Sadece harita olarak bakarsak arasında fark yok. Navigasyon olayini daha kullanmadigim için o farkı bilemiyorum.

Herhalde (mecburen) Route66 19,99 Euro olani alacagim. Aldiktan sonra arkadasimin telefonuyla karsilastirip aradaki farki eger ilgilenenler olursa şayet burada sizinle paylasirim.

edi26

edi26

Üye
hocam ben yaptım anlattığn gibi yaptım ama ne telefonumda masaüdtünde çıktı nede bilgisayara kurduğum route 66 çalışıyor simgesi gelip gidiyor ve şuda var mesele takvime gircm orda diyor dosyalarım sözlük yazıyor bi giriyorum müzik çalar çıkıyor ve hepsi türkçe değil napmam gerek ?? videosunu izledim çok güzel bi navigasyon.telefonumu eski hale getirme gibi bi ihtimalim var mı ?? yardımcı olursanız çok sevinirim

baranselona

baranselona

Üye
hocam ben yaptım anlattığn gibi yaptım ama ne telefonumda masaüdtünde çıktı nede bilgisayara kurduğum route 66 çalışıyor simgesi gelip gidiyor ve şuda var mesele takvime gircm orda diyor dosyalarım sözlük yazıyor bi giriyorum müzik çalar çıkıyor ve hepsi türkçe değil napmam gerek ?? videosunu izledim çok güzel bi navigasyon.telefonumu eski hale getirme gibi bi ihtimalim var mı ?? yardımcı olursanız çok sevinirim

anlatılanları harfi harfine yaparsan hiçbir sorun çıkmaz route66 da gelir- bilgisayarda da route66 çalışır büyük ihtimalle multiloader de yanlış dosyaları işaretlemişsiindir

edi26

edi26

Üye
anlatılanları harfi harfine yaparsan hiçbir sorun çıkmaz route66 da gelir- bilgisayarda da route66 çalışır büyük ihtimalle multiloader de yanlış dosyaları işaretlemişsiindir
tamam bu sefer oldu tşkler

--------------- Ekleme ---------------

İşte asıl anlamadığım konuda şu ki arkadasimda Nokia 6210 Navigator var ve gecenlerde bir yere giderken kullanmıştık. Haritasının şu anda benim Montede kullandığım haritadan hiçbir farkı yok. Ama belki yön bulmada ve de gidilecek yeri başka bir güzergahtan anlatım bakımından fark olabilir. Sadece harita olarak bakarsak arasında fark yok. Navigasyon olayini daha kullanmadigim için o farkı bilemiyorum.

Herhalde (mecburen) Route66 19,99 Euro olani alacagim. Aldiktan sonra arkadasimin telefonuyla karsilastirip aradaki farki eger ilgilenenler olursa şayet burada sizinle paylasirim.
güzel olur :d:

ZzerenN

Üye
Çok çok eyvallah on numara oldu

ercdgn

ercdgn

Üye
arkadaşlar şimdi biz buna nasıl ödeme yapıyoruz ne için yapıyoruz????

bunu yükleyince parasız gps bağlanamıyor muyuz??? neden???

baranselona

baranselona

Üye
arkadaşlar şimdi biz buna nasıl ödeme yapıyoruz ne için yapıyoruz????

bunu yükleyince parasız gps bağlanamıyor muyuz??? neden???

evet bedava GPS kullanıyosun ve bir GPS aletinden aldığın performansın aynısı
tükiye haritası-kadın erkek sesi tamamen ücretsiz

eğer arzu edersen(isteğe bağlı) sür ve yürü komutunu alabilirsin 19.99 euro yıllık eğer istemezsen almazsın ve GPS i yne kullanırsın bedava:oke:

edi26

edi26

Üye
telefon kendi kendine kapanıyor kendi açıldığı zaman da sim modu yok diyor simi çıkartıp yeniden açıyorum bunu neden yapıyor ?? +route de ki sür ve yürü nasıl bişey oluyor ?

sür ve yürü

baranselona

baranselona

Üye
sür ve yürü sana yol tariferdiyor falan işte ek özellik şuradan git şuraya git falan diyor .... en kısa yolu buluyor sana- sim modu yok hatasınıda telefonumda bikere aldım hattı çıkarıp silip taktım bidahada yaşamadım karttan olabilir..

edi26

edi26

Üye
sür ve yürü sana yol tariferdiyor falan işte ek özellik şuradan git şuraya git falan diyor .... en kısa yolu buluyor sana- sim modu yok hatasınıda telefonumda bikere aldım hattı çıkarıp silip taktım bidahada yaşamadım karttan olabilir..

tşkler

--------------- Ekleme ---------------

route 66 ya girerken sol üst köşede bir yazı çıkıyor sonra kilitlenip kalıyo 20sn sonra hani download yapıyoruz ya kırmızı yazı çıkıyor bundada sarı uploand yazısı çıkıyor napabilirm acaba ??

Üst Alt