Samsung monte türkçe firmwareli route 66 türkçe destekli

Sponsorlu Bağlantılar

enercim

enercim

Üye
Haritayı yükledim, haliyle rehber silindi.
Rehberi yedeklemişdim ama samsung kies'te rehberi tel'e yükle deyince ''VERİLER AKTARILAMIYOR.CİHAZ VEYA SEÇİLİ CİHAZ YOK'' hatası veriyor. Kies Cihazın rehberini yüklemiyor. yardımcı olursanız sevinirim.

alphagut

alphagut

Üye
FWyi değiştirdiğimiz zaman garanti dışına çıkıyor mu?
Route66 olayını anlamadım navigasyon değil sadece offline harita olarak kullansak ücretsiz mi?

yalcinbayrakci

Üye
Henüz firmware güncellemesi yapmadım. Route 66 programını bilgisayarıma kurdum. Telefonu bağlayıp programı telefona kurmak istediğimde samsung modelleri arasında s5620nin olmadığını fark ettim. Kurulumu tamamlayan arkadaşlar nasıl yaptınız yardımcı olabilir misiniz?...

gissever

Üye
Henüz firmware güncellemesi yapmadım. Route 66 programını bilgisayarıma kurdum. Telefonu bağlayıp programı telefona kurmak istediğimde samsung modelleri arasında s5620nin olmadığını fark ettim. Kurulumu tamamlayan arkadaşlar nasıl yaptınız yardımcı olabilir misiniz?...

o şekilde yapamazsın. önce teline MFJF1 versiyonu atman lazım. sonra route66 teli otomatik olarak tanıyor ve yükleme yapıyorsun.

juntle

juntle

Üye
Haritayı yükledim, haliyle rehber silindi.
Rehberi yedeklemişdim ama samsung kies'te rehberi tel'e yükle deyince ''VERİLER AKTARILAMIYOR.CİHAZ VEYA SEÇİLİ CİHAZ YOK'' hatası veriyor. Kies Cihazın rehberini yüklemiyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam Kies programını uninstal yapıp yeniden kurman gerekiyor. Yanlız Uninstal yaparken sana soracak "KİŞİSEL BİLGİLER VE MULTİMEDYA DOSYALARI GİBİ KİES TARAFINDAN OLUŞTURULAN DOSYALARI SİLMEK İSTİYORMUSUNUZ" diye, ona HAYIR diyeceksin. yoksa PC de kayıtlı rehberinde gider.
Sonra kies tekrar kur bu defa tanır telefonunu...
Kolay gelsin...

enercim

enercim

Üye
juntle
teşekkürler.Dediğini yaptım kies rehberi tanıyor....

alphagut

alphagut

Üye
Sorunsuz bir şekilde Route66'yı kurdum. Tavsiye ederim

juntle

juntle

Üye
Adresi tanımlayıp "sür" deyince şebeke veya ağ bağlantısı istiyor program..!

gissever

Üye
Adresi tanımlayıp "sür" deyince şebeke veya ağ bağlantısı istiyor program..!

evet çünkü sür ve yürü işlemleri ücretli. sadece harita bedava... lisans satın almak lazım...

juntle

juntle

Üye
Hocam o zaman yine başa döndük. Ama buda bi başarı. Emegi geçen arkadaşlara teşekkürler...

sert-ac

Üye
rute olayından başka ne tür avantajları var task manager filan cıkıyormu arkadaşlar

sert-ac

Üye
kimse cvp veremiormu ya

sert-ac

Üye
peh beaa form öldü arkadaş...:hmmm

gissever

Üye
peh beaa form öldü arkadaş...:hmmm

sorunun cevabı zaten konu içerisinde var. task manager menüye direk olarak gelmiyor. ancak yazılımın içerisinde gömülü. zorlandığı zaman otomatik olarak görünüyor. hız ve stabilite artısı var biraz. çok büyük bir değişiklik yok. ama navigasyon yeter zaten...

ibrahimgokce

Üye
Güzel insan sağolasın. emeğine sağlık

cntr555

Üye
evet çünkü sür ve yürü işlemleri ücretli. sadece harita bedava... lisans satın almak lazım...

Lisans pahalımı arkadaşlar...ne kadar acaba...Eğer 200-300 tl civarındaysa hiç uğraşmayalım...Navigasyon cihazı almak daha iyi...

gissever

Üye
Lisans pahalımı arkadaşlar...ne kadar acaba...Eğer 200-300 tl civarındaysa hiç uğraşmayalım...Navigasyon cihazı almak daha iyi...

şu an mağazadan baktım:
1 aylık olan 5 Euro
1 yıllık olanı 20 Euro.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Teşekkürler ama Modifiyeli Firmware'miş malesef. Ben eski firmware' e geri dönücem.

kerem_guler

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar uzun zamandır giremedim konuyu boş bıraktığım için kusura bakmayın yerimi aratmayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum öncelikle firmware modifiyelidir yükleme sırasında olaşacak sorunlarda garanti kapsamı dışına çıkabilirsiniz fakat ben yapabilirim diyorsanız standart fw ye geri dönmeniz mümkün yani garantiyle ilgili bir sorununuz olduğunda orjinal bir fw ye dönmeniz yeterlidir bildiğim kadarıyla bunu dışında route 66 ile ilgili bir bilgi vermek gerekirse ben aktif olarak kullandım ve haritasının dışında navigasyon özelliğinide kullanabildim herhangi bir erişim yada bağlantı isteği olmadı wsanırım programı kurarken bazı hatalıarınız olmuş olabilir

alacaejder

Üye
arkadaşlar orjinal firmware i nereden bulabilirim

--------------- Ekleme ---------------

Ben bu firmware i attıktan sonra 3g ile bağlanamıyorum bu sorunla karşılaşan veya sorunun çözümünü bilen varmıdır

Üst Alt