Samsung Monte Sensörü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Samsung Monte Sensörü ?
Ben Samsung Monte'nin sensörünü niye kullanamadığımızı merak ediyorum. Yani galeride internette gayet güzel çalışıyor niye oyunlarda işlemiyor ? Oyunlarda aktif etme şansımız yok mu acaba bu sensörü ?

baranselona

baranselona

Üye
bende bunu araştırdım ama hiç bi sitede bulamadım yabancı sitelerede baktım ama yok star ın sensörlü oyunlarını açmıyo zaten yazılımı farklı olduğundan artık bekliycez çıkarmalarını...

mankafadan

Üye
*#0*# tuşlayın ve Sensors (#) basın. Göreceksiniz ki bazı yazılar var:
PROX SENSOR: NO
ACC SENSOR:
X=02 Y=-1 Z=17

(sayılar ve ok değişken olur ve nedeni, içindeki sensördür)

Buna bakarak, sanırım Star PROX sensör kullanıyor ve oyunlar bu sensörü kullanıyor. ACC sensör ise yeni bir şey olmalı ki oyunlarda henüz kullanılmıyor.

baranselona

baranselona

Üye
evet sensör türü farklı çünkü starda telefonu ters çevirince sessize alma diye birşey yok çıkar herhalde yakında=)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Galiba Proxy Sensör illa gerekli, umarım ACC sensörlü oyun da çıkar ya da çıkmayabilir de belki de Star'da her iki sensör de vardır. Galiba Monte'de sensörlü oyun hayal gibi bişey...

baraquda000

Üye
benim sensör hiç çalışmıyor veya ben çalıştıramadım değerler x:-32 y:-32 z:değişken okun yönü ise değişmiyor nereye çevirirsem çevireyim? birde alttakı 3 tuşunda aydınlatmasıda çalışmıyor dün aldım telefonu lütfen yardım edin saygılar

----------Eklendi @ 19:21:50 ---------- Yazıldı @ 19:21:03 ----------

*#0*# tuşlayın ve Sensors (#) basın. Göreceksiniz ki bazı yazılar var:
PROX SENSOR: NO
ACC SENSOR:
X=02 Y=-1 Z=17

(sayılar ve ok değişken olur ve nedeni, içindeki sensördür)

Buna bakarak, sanırım Star PROX sensör kullanıyor ve oyunlar bu sensörü kullanıyor. ACC sensör ise yeni bir şey olmalı ki oyunlarda henüz kullanılmıyor.
benim sensör hiç çalışmıyor veya ben çalıştıramadım değerler x:-32 y:-32 z:değişken okun yönü ise değişmiyor nereye çevirirsem çevireyim? birde alttakı 3 tuşunda aydınlatmasıda çalışmıyor dün aldım telefonu lütfen yardım edin saygılar

game74

Üye
Corby pro kullanıyorum sensörü sadece oyunlarda kullanabiliyorum[klavyeden dolayı] bendede ters çevirince geçerli sesi devre dışı bırakıyor ama sensörlü oyunlarda gayet iyi çalışıyor,örneğin doodle jump :)

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
acc sensör montede var proxy sensör starda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt