Samsung monte s5620 Yardım

• 21 Ekim 2010
  • 1336 Okunma
  • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Samsungun Monte s5620 modeli son derece hoşuma gidiyor bu telefonun forumlarda ve telefon incelemelerinde baya araştırdım telefon hakkında baya bi bilgiye sahibim geriye tek almak kaldı :) size danışmak istediğim şey ; Telefonu nerden almalıyım yani 0 alıcam Teknosamı Dartymi gibi bunu niye soruyorum çünkü bazı firmalar ta 2010nun başında gelmiş telefonları elden çıkarmak icin hala satıyorlar bu telefonlarında google maps i eski sürüm gelio bu sürümde sorun çıkarıyo dediler yeni gelen telefonlar sanırım samsung bazı yenilik ve sürüm geliştirmesi yapmış google maps yenilerde 3.1 gelio bundanda herkes memnun siz nerden aldıgınız ve memnun musunuz diye soruyorum tavsiyeleriniz varsa telefon hakkında genel dinlemeye hazırım Tesekkürler..(h)

Yazan: olnur
  2. Ben A101 marketten aldım. Telefonu alırken dikkate edeceğin şey yetkili distribütör (Telpa, Başarı) malı olmasına dikkat et yani parelel ithalat olmasın. Yada benim için farketmez diyorsan A101 den aldığım telefon Mavimobile garantisi altında fena sayılmaz yani ve google maps 3.02 var.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 13:53