samsung monte acilll

• 1 Mayıs 2011
  • 2013 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben samsung monteden tüm video sitelerinden video izlemek istiyorum acaba hangi programları kullana bilirim youtubeden izleye biliyorum ancan ekran kçük çıkıyor hangi programı kullanmalıyım..

Yazan: akarsu_6161
  2. :ehe ekran küçük mü çıkıyor

telefonun kendi tarayıcısından m.youtube.com yaz yada widgetlerden youtube widgetine tıkla git youtube a
    ordan izleyeceğin videonun yazısına tıkla
    video resminin altında " normal yada hq yazar HQ seç ve tam ekran yüksek kalitede izle
    ama 3g çeken bi yerde yada wifi ile izle internet çekim gücü zayıf olursa donarak oynatıyor

m.dailymotiondan da video izleyebilirsin kendi tarayıcısından:oke:

3. ya mesala dier video sitelerdende izlemek istiyorum mesela izlesene.com dan

4. Saol arkadaşım wifi la denicegim peki başka sitelerdende izlene biliyormu video

5. Bolt Browser programı yardımıyla hertürlü siteden video seyredebilirsiniz.

6. valla boltuda denedim aynı sorun var wifi ile video sitesine giriyorum ekran açılmıyor realplay tuşu gelmiyor..

7. iyide montenin kendi tarayıcısında tam ekran izleniyor siz gelip program falan paylaşıyosunuz... eğer yotube dan videoyu açtığınızda ortada küçük kalıyorsa ekrana bikez tıklayın ve sol üst küşedeki büyütme işaretine tıklayın :) faceden video izleyebilmek için bolt 2.5 kullanın montede flash playerin yeni sürümü olmadığından her sitede video izleyemezsiniz

8. peki flash programını nereden bulabilirim

9. bulamazsın çünkü montenin işletim sistemine gömülü olarak geliyor

10. Evet.Birtek samsungların android telefonlarına yükleniyor diye biliyorum.

11. başka yolu yokmu ya

12. Malesef.

13. monte aldıgıma pişman olmak üzereyim

14. pek ilgilendiğim alan değil..

taleplerin yoğunluğu nedeniyle arkadaş paylaşmıştı...

15. anladım yinede saoll

16. flash player desteği zaten her telefonda olmaz ki 700 tl ve üstü cihazlarda olur diğer androidli vb.. cihazlarda ek program kulanarak izler çoğu siteyi 400 lira veripte ne bekliyordunuz anlamadım??

17. 430 5800 alabilirdim mesela

18. :ehe 5800 da istediğin siteden video izleyebiliyomusun

19. yani

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 07:38