Klavye Samsung Keyboard 3.0.01.45

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Samsung Keyboard 3.0.01.45
Samsung Keyboard, Android cihazlar için yayınlanan alternatif klavye uygulamasıdır. Android 7.0 ve üzeri sürümleri destekler.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN, MaxipmaN, ibrahim ok ve 1 kişi daha

MaxipmaN

Üye
4.4.2 ile gelmiştim. :D

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Cihazınız bu sürümle uyumlu değil yazıyo. 6.0.1
Herelde 7.0 - 8.0 için.

• Beğen

Solmaz67

Üye
Bu klavyeyi LG g6 da kullanmak mümkün mü acaba

• Beğen
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
emeğine sağlık,Galaxy A7 2017 klavye titreşim özelliği olmadığı için yüklemek istedim ,farklı bir sürümle çakışıyor diyor yüklenmiyor,7.0 yüklü...
A7 2017 orj samsung klavye nasıl yüklerim,A7ye verilen klavyede titreşim yok,diğer klavyeleri yüklemek istemiyorum....
S7 edge 7.0 yüklü bir cihazda apk kopyaladım yine yüklenmedi...

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
emeğine sağlık,Galaxy A7 2017 klavye titreşim özelliği olmadığı için yüklemek istedim ,farklı bir sürümle çakışıyor diyor yüklenmiyor,7.0 yüklü...
A7 2017 orj samsung klavye nasıl yüklerim,A7ye verilen klavyede titreşim yok,diğer klavyeleri yüklemek istemiyorum....
mevcut Klavye uygulamsini devre disi birakip, bunu deneyin.

bilal72

bilal72

Üye
Bende de j7 prime var 7.0 yüklü ama bu uygulamadan yararlanamıyorum. Titreşim geribildirim için ama olmuyor

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Bende de j7 prime var 7.0 yüklü ama bu uygulamadan yararlanamıyorum. Titreşim geribildirim için ama olmuyor

hocam boşuna uğraşmayın olmuyor,samsung bazen mantık dışı davranıyor,titreşimi kat isteyen aktif eder isteyen etmez sana ne ama lafta kalıyor,rootla falan uğrşma knox ömrü billlah açılmaz...

bilal72

bilal72

Üye
1400tl ye aldığım telefonda titreşim geribildirim bi de ortam ışığına göre ekran ışığının ayarlanması yok.
Gelde çıldırma.
Samsung giriş seviyesi asla almam bi daha. Keşke xiaomi falan baksaydm çok ama çok pişmanım

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN